Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Spasowanie zderzaka i maski. Pomożecie??


Radziu Audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam probem ze spasowaniem maski i zderzaka. Auto nie było bite, po prostu po wymianie rozrządu źle to poustawiali. Wydaje mi się, ze pas przedni jest troszkę w dole, ponieważ jak otwieram maske, ona strasznie odskakuje do góry, a zderzak odstaje od błotników po jednej i po drugiej stronie o około 1 cm. Brzydko to poprostu wygląda i chiałbym to zmienić.Dodam że lampy też są jakieś 0.5cm w dole. (partacze) Nie wiem, mozze będe musiał zdjąć cały pas, i go złożyć jeszcze raz, ale jak, i tu proszę o sugestie, no i co z bokami zderzków? Proszę o pomoc, ewentualnie zdjęcia jak się do tego zabrać. Próbowaniem regulować zderzak, zdjąłem go, ale regulacji żadnej brak.

Szukałem podobnego tematu, ale nic sensownego nie znalazłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem tylko jeszcze musze uchwyt zderzaka przyspawać albo wymienic zderzak :disgust:

bo mechanik przy wymianie rozrządu upier*olił mi kur*a zderzak :angry:

dobry mechanik :gwizdanie: z reszta tak jak ten o tutaj zmeniał : :confused4: poprzedni właściciel o to nie zadbał a teraz ja się męczę.

Nikt tego nie robił??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym po prostu takiego samochodu po wymianie rozrządu nie przyjął. A temu mechanikowi, który popsuł zderzak kazał go naprawić.

Nie wiem jak tak można się cackać. Płacisz wymagasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się bawić samemu to zacznij od zdjęcia zderzaka,potem poluzuj śruby które trzymają pas przedni podnieś go do góry i dokręć.Możesz zrobić sobie znaki wokół tych śrub to będziesz widział po śladach ile go podniosłeś.Załóż zderzak ,i zobaczysz efekty swojej pracy. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...