Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja nie jadę, bo moja kariera narciarska skończyła się wiele lat temu, kiedy kolano nie dało rady.

Jedzie moja Dziewczyna z naszymi znajomymi. A gdzie? - o ile dobrze pamiętam, to Breuil Cervinia,

Opublikowano

Ja nie jadę, bo moja kariera narciarska skończyła się wiele lat temu, kiedy kolano nie dało rady.

Jedzie moja Dziewczyna z naszymi znajomymi. A gdzie? - o ile dobrze pamiętam, to Breuil Cervinia,

No to przykro :confused4:

... dziewczynę puszczasz samą, a tam tylu Włochów napalonych na polskie dziewczyny :gwizdanie: odważny jesteś :decayed:

Opublikowano

Ja nie jadę, bo moja kariera narciarska skończyła się wiele lat temu, kiedy kolano nie dało rady.

Jedzie moja Dziewczyna z naszymi znajomymi. A gdzie? - o ile dobrze pamiętam, to Breuil Cervinia,

No to przykro :confused4:

... dziewczynę puszczasz samą, a tam tylu Włochów napalonych na polskie dziewczyny :gwizdanie: odważny jesteś :decayed:

włoch jak arab napalony na wszystko :polew: :polew: :polew: ale rację trzeba przyznać masz odwagę
Opublikowano
  • Autor

Ja nie jadę, bo moja kariera narciarska skończyła się wiele lat temu, kiedy kolano nie dało rady.

Jedzie moja Dziewczyna z naszymi znajomymi. A gdzie? - o ile dobrze pamiętam, to Breuil Cervinia,

No to przykro :confused4:

... dziewczynę puszczasz samą, a tam tylu Włochów napalonych na polskie dziewczyny :gwizdanie: odważny jesteś :decayed:

Zostaję w Polsce, a tu tyle fajnych napalonych dziewczyn. :wink4: Odważna jest. :cool1:

Opublikowano

Ja nie jadę, bo moja kariera narciarska skończyła się wiele lat temu, kiedy kolano nie dało rady.

Jedzie moja Dziewczyna z naszymi znajomymi. A gdzie? - o ile dobrze pamiętam, to Breuil Cervinia,

No to przykro :confused4:

... dziewczynę puszczasz samą, a tam tylu Włochów napalonych na polskie dziewczyny :gwizdanie: odważny jesteś :decayed:

Zostaję w Polsce, a tu tyle fajnych napalonych dziewczyn. :wink4: Odważna jest. :cool1:

no tak odważna :polew: :polew: :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No to sam się uszykował kolejny mod - zderzak do wymiany. :(

Kawałek wystającego murka i chwila nieuwagi... i po zabawie. Na szczęście nie ja prowadziłem, więc nie mam wyrzutów.

Niestety pękła też ramka grilla, więc to też trzeba wymienić.

p1000754.jpg

Opublikowano

reflektor też ci podniosło?...no cóż to co będzie grill s4? :evil:

Opublikowano
  • Autor

Tak minimalnie poszedł do góry. Ale zaczepy wyglądają na nieruszone.

Co do grilla S4, to już się zastanawiam, ale wiem, że jak to zrobię, to może nie skończyć się tylko na tym. Zaraz będą progi, dokładka tylnego zderzaka, może końcówki a'la S4.;)

Opublikowano

tak patrze na to foto... to boku ci nie ruszyło? przy zderzaku i lampie?

Lampa wygląda jakby ją podniosło i wepchnęło na bok od strony pasazera...

Co do modów...no wiesz...jak to ktoś kiedyś powiedział... takie wydarzenia sa podstawą do modów wizualnych :)

Opublikowano
  • Autor

Bok jest delikatnie przygnieciony już od roku. Jakiś palant mi zarył na parkingu. Było to tak mało widoczne, że rzeczoznawca nie zauważył.

Opublikowano

no to cóż... ponieważ malutka stłuczka to pakiet z s4 trzeba rezać... albo od DTM! :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na razie muszę skalkulować czy robić za swoje, czy brać z Auto Casco. Jeśli z AC, to DTM odpada, jeśli nie, to biorę go pod uwagę, choć brak halogenów i odpowiedniego zderzaka z tyłu może być decydujące na nie.

Opublikowano

DTM raczej nie pasuje do Avanta.

Opublikowano
  • Autor

DTM raczej nie pasuje do Avanta.

Co racja, to racja. Przeglądałem sporo zdjęć i doszedłem do takiego samego wniosku.

Opublikowano

Myśle, że grill od s4 i nowy zderzak to będzie najrozsądniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. :good:

Przypomina mi się jak moja mama pojechała golfem do marketu u wróciła z wyrwanym zderzakiem w aucie na tylnym siedzeniu, ale byłem zły :angry:

A prowadziła kobieta :kox: :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A prowadziła kobieta :kox: :gwizdanie: :mysli:

:gwizdanie:

Ale generalnie jeździ bardzo dobrze.

Opublikowano

A prowadziła kobieta :kox: :gwizdanie: :mysli:

:gwizdanie:

Ale generalnie jeździ bardzo dobrze.

To chyba Cię kobieta do auta nie dopuszcza, bo kiedyś widziałem Twoją furkę i też kobieta jechała :kox:

Opublikowano

Też jakiś czas temu widziałem furkę Trezora i prowadziła kobieta :wink4:.

Opublikowano
  • Autor

Kurcze, Wy to macie oko.;) Ale mam nadzieję, że to ciągle jedna i ta sama.;)

Rzeczywiście na co dzień jeździ częściej niż ja. Ona każdego dnia do pracy (czasem i 200km w jedną stronę), a ja piechotką.:)

Nawet przez rok trzymaliśmy dwa A4, ale okazało się, że jedno więcej stoi niż jeździ.

Opublikowano

ja widziałem czarną :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.