Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)


Trezor

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaaa mam Cię zostałeś ustrzelony w Kielcach o godz. 8:50 , zatrzymałeś się w bocznej uliczce " chyba się troszkę zgubiłeś"

Szybko pyknąłem Słitaśną Fotkę :) akurat zmieniałem opony w moim Wozidle.

Ładne Auto ale Brudneee że HOHO. ;)

102jll2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś fotkę strzelił. :kox: Trzeba było w szybkę zapukać.:)

Ani mapy nie są złe, ani się nie zgubiłem. Po prostu wyjechałem z hotelu i przypomniało mi się, że wypadałoby bankomat zahaczyć, więc stanąłem z boku, żeby znaleźć gdzie jest najbliższy.

A auto rzeczywiście brudne, ale trudno żeby przy tej pogodzie i 600km nie był brudny.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balem sie ze wyskoczy z auta 2,20m Harpagana i bedzie nieprzyjemnie z racji ze mu zdjęcia Pykam :):polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2.20m trochę mi brakuje, a i nastawiony jestem raczej pokojowo z natury, więc nie byłoby aż tak źle.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wspomniałeś, że masz bilsteiny w Swojej A4. Zmieniałeś sprężyny? Jakie to bilsteiny B6 czy B8? Pytam bo mam taki sam silnik w swojej A4 i właśnie padły mi oryginalne amory monroe. Zastanawiam się czy zapodac bilstein B8? Mam taki sam zawias jak Ty czyli obniżenie -20mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już całego swojego wątku, ale nie pamiętam też żebym wspominał o bilsteinach.:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i w końcu nie wiem czy założyłeś jakiś dystans do tych felg czy to jest ori ET 43??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oponki 235/40/18 ?? co za marka

Tak.

Goodyear F1 Assimmetric

Gratki furki :gwizdanie: jest na czym oko zawiesić :cool1:

:good:

Dziękuję. Ciągle jeszcze mi się podoba.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę fajnie się prezencą na B7 te fele, tylko bardzo ciężko znaleść takie w orginale, ja w ubiegłym roku wtope zrobiłem z takimi tylko R19 8,5j ET48 z oponka 255 które niestety nie pasują do A4,

podoba mi się jeszcze bardzo pomysł z tymi lufkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany dzisiaj w 3miescie.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czo ktoś może pomóc z namiarem kto przerabia takie oryginalne lampy na ledy ? Auto wygląda rewelacyjnie !

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ----------

Witam,

czo ktoś może pomóc z namiarem kto przerabia takie oryginalne lampy na ledy ? Auto wygląda rewelacyjnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany wczoraj w Żędowicach koło Zawadzkiego czy mi się przewidziało:decayed: nie masz już ledów z tyłu? W sumie to ja nie zauważyłem, ale kolega mnie woła i mówi patrz jaka fajna:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...