Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Multitronic zjeżdza z górki do tyłu


pejek39

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy oglądałem dziś a4 b6, 2,5 TDI 155km, wszystko jest super, wypas konkretny, nie tłoczona, silnik wypadł bardzo dobrze, no naprawdę auto godne uwagi, ale skrzynia mi się nie spodobała ponieważ zatrzymałem się pod dużo górką i auto staczało się do tylu, a wydaje mi się ze nie powinno, dodam ze biegi przerzuca fajnie, płynnie bez żadnych szarpnięć itd, zęby nie ta górką to już bym kupił te auto bo naprawdę było dobre. Czy to jest możliwe zęby przy sprawnej skrzyni auto ociekało do tylu? dodam jeszcze ze na prostej powierzchni puszczając hamulec auto rusza normalnie powoli do przodu. proszę o wypowiedz kogoś kto ma taka skrzynie multitronik albo jest w temacie, z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w innymaucie przy tipie autko wręcz ciągnęło pod górkę nie wiem jak w multitronicu, więc chyba jest jednak coś nie tak. Ale z tego co słyszałem to różnie jest z multitronicami. Generalnie tyle się o tym naczytałem i nasłuchałem, że mi się multi. odechciało. A po padzie skrzyni w Mondeo generalnie odechciało mi się automatów.

Pozdrowienia, wesołych świąt i oczywiście owocnych poszukiwań

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego poczytaj o adaptacji skrzyni multitronic na forum.

i ogolnie polecam obejrzec auto z kims kto sie zna na multi i w serwisie posprawdzac czy auto przechodzilo ajkeis akcej serwisowe i jakie ma oprogramowanie.

bez tego zakup jest dosyc ryzykowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za odpowiedz, już sobie odpuściłem te audi po rozmowie właśnie z fachowcem i po przeczytaniu forum, bardzo chciałem automat ale chyba nie warto się jednak pakować w klopty z multi, poszukam czegoś ze skrzynią tiptronic. Wesołych i zdrowych Świąt życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...