Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1,8 nie ma najmniejszych szans z 1,9 tdi 110 :razz:

Opublikowano

Nie tylko silnik się liczy ale ogólnie stan techniczny no i ... to co w głowie.

Opublikowano
1,8 nie ma najmniejszych szans z 1,9 tdi 110 :razz:

Mój drogi a4 1.8 ma 10,5 do 100 a 1.9tdi 110 ma 11,3 więc jak widać szanse ma :lol:

Opublikowano
1,8 nie ma najmniejszych szans z 1,9 tdi 110 :razz:

Mój drogi a4 1.8 ma 10,5 do 100 a 1.9tdi 110 ma 11,3 więc jak widać szanse ma :lol:

moze do 100 bedzie minimalnie szybszy ale do 150 zadnych szans :razz:

Opublikowano
  • Autor

Hehhehe prezentacja mojego autka przerodziłą się w wojnę między 1,9 TDI a 1,8 benz . Chociaż ten konflikt stary jak świat !!!!!!!Pozdrawiam użytkowników A4 TDI i bez.

Opublikowano

no właśnie moim zdaniem to turbina daje czadu przy nie za wysokich obrtotach , a przy 120-150 na /h 1.8 jest bardzo dynamiczny . najlepiej smiga powyżej 3500 obr.

pozdrawiam

Opublikowano
1,8 nie ma najmniejszych szans z 1,9 tdi 110 :razz:

Mój drogi a4 1.8 ma 10,5 do 100 a 1.9tdi 110 ma 11,3 więc jak widać szanse ma :lol:

moze do 100 bedzie minimalnie szybszy ale do 150 zadnych szans :razz:

No proszę Cię teraz o pozamiatałeś.Nie mam argumentów :lol:

Opublikowano
Hugo napisał/a:

piotr1602 napisał/a:

1,8 nie ma najmniejszych szans z 1,9 tdi 110

Mój drogi a4 1.8 ma 10,5 do 100 a 1.9tdi 110 ma 11,3 więc jak widać szanse ma

moze do 100 bedzie minimalnie szybszy ale do 150 zadnych szans

Hehe 1,6 ma 11,9 , a jak mu sie zechce to nawet do 11 zejdzie :mrgreen:

Opublikowano

wojtas-audi, ile najszybciej jechałeś swoim a4

Opublikowano
wojtas-audi, ile najszybciej jechałeś swoim a4

Pisalem juz 210 jechalem, 215 by polecial - to wsio :mrgreen:

Opublikowano
wojtas-audi, ile najszybciej jechałeś swoim a4

Pisalem juz 210 jechalem, 215 by polecial - to wsio :mrgreen:

o to szybko .. a ile ma katalogowo a4 z silnikeim 1.6 :?:

Opublikowano
Radek321 napisał/a:

wojtas-audi, ile najszybciej jechałeś swoim a4

Pisalem juz 210 jechalem, 215 by polecial - to wsio

Ja jechałem 215 i masz racje że więcej się nieda.

[ Dodano: 2006-06-23, 19:06 ]

o to szybko .. a ile ma katalogowo a4 z silnikeim 1.6

Nie jestem na 100% pewien ale chyba 191 km/h

Opublikowano
spanky napisał/a:

o to szybko .. a ile ma katalogowo a4 z silnikeim 1.6

Nie jestem na 100% pewien ale chyba 191 km/h

Wedlug mojej ksiazki to dla manuala 187 dla automatu 181 i odpowiednio przyspieszenie 12,1 i 15.

Opublikowano
Radek321 napisał/a:

spanky napisał/a:

o to szybko .. a ile ma katalogowo a4 z silnikeim 1.6

Nie jestem na 100% pewien ale chyba 191 km/h

Wedlug mojej ksiazki to dla manuala 187 dla automatu 181 i odpowiednio przyspieszenie 12,1 i 15.

Nie jestem pewien jk to jest u mnie w książce jutro sprawdze i napisze :razz: dokładnie. :razz: :razz:

Opublikowano
  • Autor

Panowie oderwę się od tematu .Proszę wycencie moje auto( pokusiliście TDI) a mam szansę kupna tylko za ile wystawić moje auto???? A4 1,8 benz inst gaz BRC 2 tygodnie climatronik , elektry szyby lusterka , podgrzew fotele , sportowe zawieszenie ale na norm sprężynach ( sprtowe też mam) kom sterujący od 2000r wnętrze na zamówienie. rocznik 97, 125km pozdawiam

Opublikowano

glownie to zalezy od stanu i historii auta, ja mysle ze jak jest sliczna, nie bita to 25k pln mozesz wziac spokojnie...za takie bajery jak wnetrze, gaz, zawias nikt Ci nie doplaci, najwyzej szybciej znajdzie sie klient. Wnetrze bym kupil standard, a to zostawil do kolejnej bo jest sliczne

Opublikowano
Ja dane sprawdzalem w internecie, w ksiazce wiadomo zawsze zanizaja -

A niby z jakich powodow maja zanzac :?:

Wiem wiem kazdy szuka tych dodatkowych km i kilku dziesietnych sekund. :mrgreen:

Opublikowano
A niby z jakich powodow maja zanzac

Wiem wiem kazdy szuka tych dodatkowych km i kilku dziesietnych sekund.

Hehe, ale w ksiazce mojej niemieckiej jest 191 km/h i 11,9 do 100 .

Diesel 66 KW ma 184 km/h i 13,3 do 100 a 81 KW ma 196 km/h i 11,5 do 100 .

Opublikowano
Pikuś napisał/a:

A niby z jakich powodow maja zanzac

Wiem wiem kazdy szuka tych dodatkowych km i kilku dziesietnych sekund.

Hehe, ale w ksiazce mojej niemieckiej jest 191 km/h i 11,9 do 100 .

Diesel 66 KW ma 184 km/h i 13,3 do 100 a 81 KW ma 196 km/h i 11,5 do 100 .

U mnie jest tak samo :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.