Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Prawie pełne felgi polerka - wygląd czy kicha?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Co powiedzie o takim stylu że to tak ujmę ;)

24opuvd.jpg

1z6fa7l.jpg

wyglądają one całkiem spoko :) i myślę o kupieniu czegoś takiego i polerce.

A wy jak sądzicie? :gwizd:

http://www.allegro.pl/item855111707_felgi_audi_a4_s4_a6_s6_a8_s8_oryginal.html

http://www.allegro.pl/item859311789_alufelgi_17_z_oponami_zimowymi_audi_vw.html

http://www.allegro.pl/item864457760_chromowane_flegi_z_oponami.html

http://www.allegro.pl/item855584865_alufelgi_17_oz_mercedes.html

które by najlepiej jak by co pasowały

Opublikowano

Wszystko fajnie tylko nie w 17tce :no:, bo takie pełne felgi bedą wygladały jak kołpaki w tym rozmiarze :kwasny:

Opublikowano

domyślam się że musiała by być 18 stka

Przynajmniej :good: tu na zdjeciach jest z 19cali i efekt jest, a wyobraź sobie w 17ce ten wzór co byś z nim nie zrobił tak nie bedzie ładny :mysli:

Opublikowano

z tych allegrowych to te ostatnie OZety z Mesia są gitesik :good: ale fakt , najlepiej 18" wzwyż :wink4:

Opublikowano

no no musze przyznac ze warte pracy,efekt malina:)

Opublikowano

przezajebisty efekt, minimum 19" :kox: :kox:

Opublikowano

Dokładnie, rewelka, ale 18" to totalne minimum.

Opublikowano

domyślam się że musiała by być 18 stka

Przynajmniej :good: tu na zdjeciach jest z 19cali i efekt jest, a wyobraź sobie w 17ce ten wzór co byś z nim nie zrobił tak nie bedzie ładny :mysli:

18 cali jest na zdjeciach ta felga nie wcyhodzila w 19 calach

Opublikowano

Nowak, a co to jest za felga w ogóle? Z A8?! Rewelacyjny efekt daje, aż mnie korci żeby zmienić koncepcję... :evil: Tylko te na zdjęciu trochę za mocno schowane.

Opublikowano

no efekt jest elegancki tylko tak jak koledzy piszą na dużej feli :evil:

Opublikowano

z tych 4 kompletow to jak dla mnie tylko nr 4 przejdzie w polerce do audi

ale chyba ma inna srednice otworu centrujacego ( jesli dobrze pamietam to 66mm a audi 57.1mm ) czy jakos tak ;P czyli bedziesz musial dolozyc pierscien

Opublikowano

z tych 4 kompletow to jak dla mnie tylko nr 4 przejdzie w polerce do audi

ale chyba ma inna srednice otworu centrujacego ( jesli dobrze pamietam to 66mm a audi 57.1mm ) czy jakos tak ;P czyli bedziesz musial dolozyc pierscien

ale przy 17" to i tak szału nie zrobi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie no o rozmiarach już nie mówimy tych z aukcji bo wiadomo że minimum 18"

rozchodzi mi się tylko o wzór :tongue4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 16:42_________________________________________________http://www.allegro.pl/item865834664_5x112_18_mercedes_audi_a4_6_8_vw_passat.html

a coś takiego?

[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 16:47_________________________________________________http://www.allegro.pl/item863093075_mercedes_8_5j18_5_112_et47_ronal_w140_s_klass.html

ogólnie na golfie to mi się nie widzą te fele :confused4:

Opublikowano
http://www.allegro.pl/item868026087_oz_racing_bmw_e36_e46_e34_e24_nie_bbs_rs_schnitzer.html tylko całe w polerkę, tylko cena troszkę zaporowa no i dystanse trzeba by zastosować zmieniające rozstaw śrub[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 17:04_________________________________________________http://www.allegro.pl/item856679271_mercedes_210_124_210_e_klasa_alufelgi_18_amg.html tylko, że nadal drogo... powiedź ile chcesz przeznaczyć na felgi będzie łatwiej
Opublikowano

mnie sie taki styl do audi nie podoba, do takich felg auto musi byc PIMP - czyli jakis amerykaniec by sie zdal, no ale rzecz jasna o gustach sie nie rozmawia

Powodzenia w modzeniu :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

felgi po polerce sa ok jak dla mnie, sam mam polerowane ori :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.