Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zabezpieczenie przed kradzieżą Pomoc


jezuwrc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Próbuje jakoś niestadartowo zabezpieczyć swój pojazd. W związku z tym mam pytanko co można odciąć tak ażeby nie pojawił się żaden błąd? Chce założyć dodatkowy ukryty włącznik Czy ktoś robił to w b7 2.0tdi 2005? jakie kolory kabli? Bardzo zależy mi na fachowej odpowiedzi żadnych doświadczeń... Proszę o PW.lub [email protected]. Foto mile widziane...Pozdrawiam... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią sami złodzieje najlepsze zabezpieczenie przed kradzieżą to AC :cool1: wszystkie inne blokady zabezpieczenia są do przejścia w kilka chwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie inne blokady zabezpieczenia są do przejścia w kilka chwil

...o ile potencjalny zlodziej wie,gdzie sa umiejscowione i ile ich jest,jesli nie wie ile masz odcinek i na co-tropienie po kablach zajmie mu pol godziny-tyle bedzie trwala metoda "prob i bledow" wiec nie mow mi,ze to jest do obejscia w kilka chwil,bo zaden zlodziej nie moze sobie pozwolic na "siedzenie" w aucie tyle czasu,jest roznica-jesli auto jest "popularne" powiedzmy,ma wersje niestandardową-to lepiej do odcinek wykupic dodatkowe ubezpieczenie+odcinki,moze lepszy alarm z antynapadem,tak na wszelki wypadek...odcinka jest dobra,o ile nie sprawia problemu jej czeste wlączenie i wyłączenie-ma byc w dyskretnie ukrytym miejscu(pod sklepem np nie bedzie sie nikt pod auto schylal za kazdym razem :wink4: ) ale tez nie w bardzo "popularnym",jak fotel kierowcy i jego okolice...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie dziś rozmawiałem z zaprzyjaźnionymi elektrykami samochodowymi i też dzięki koledze domjenick wiem co mam zrobić...Czy można temat zamknąć? Pozdrowienia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o ile potencjalny zlodziej wie,gdzie sa umiejscowione i ile ich jest,jesli nie wie ile masz odcinek i na co-tropienie po kablach zajmie mu pol godziny-tyle bedzie trwala metoda "prob i bledow" wiec nie mow mi,ze to jest do obejscia w kilka chwil,bo zaden zlodziej nie moze sobie pozwolic na "siedzenie" w aucie tyle czasu,jest roznica-jesli auto jest "popularne" powiedzmy,ma wersje niestandardową-to lepiej do odcinek wykupic dodatkowe ubezpieczenie+odcinki,moze lepszy alarm z antynapadem,tak na wszelki wypadek...odcinka jest dobra,o ile nie sprawia problemu jej czeste wlączenie i wyłączenie-ma byc w dyskretnie ukrytym miejscu(pod sklepem np nie bedzie sie nikt pod auto schylal za kazdym razem :wink4: ) ale tez nie w bardzo "popularnym",jak fotel kierowcy i jego okolice...

Mój kolega miał golfa tdi dwa odcięcia z tym że jedno mozna było wykryć podpinając vaga za pierwszym razem auta mu nie ukradli po 2 tyg auta nie ma :confused4: więc jak będą chcieli ukraść to i tak ukradną a fakt faktem odcięcie utrudnia życie złodziejom ale jak się uprą to i tak ukradną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno mozna było wykryć podpinając vaga

kazde mozna wykryc podpinajac vaga,bo podczas przekrecenia kluczyka,system jest sprawdzany i jesli gdzies nie ma obiegu-wyskoczy blad-kazdy,kto ma pojecie o tym-to wie,chodzi o ukrycie odcinki tak,zeby byla jak najtrudniejsza do odnalezienia-obejsc wszystko mozna,tylko zalezy od umiejetnosci i wiedzy potencjalnego zlodzieja,co z tego,ze podepnie vaga,bedzie wiedzial,ze jest odcinka np na zaplonie,na pompie paliwa-jak na zaplonie moze byc podwojna-jesli to bedzie dosyc dobry "znawca" obejdzie to-zakladajac,ze ma przy sobie sprzet do tego :wink4: ,ale jesli nie ma nic-to co mu z tego, ze wykryje i moze nawet bedzie wiedzial,jak to zrobic,jak czas nieublagalnie ucieka,a nastepna jest wciaz do obejscia...wiec to jest wlasciwie tylko po to,zeby zabralo jak najwiecej czasu,na obejscie tego i jeszcze innych...powracajac do meritum problemu-zeby nawet nie zdiagnozowali,gdzie lezy problem-nalezy zająć sie gniazdem diagnostycznym-nic nie podepna-nie wiele bedą wiedziec... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego służę pomocą Panowie... :hi: Nie taki straszny ten can jak go malują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze innych...powracajac do meritum problemu-zeby nawet nie zdiagnozowali,gdzie lezy problem-nalezy zająć sie gniazdem diagnostycznym-nic nie podepna-nie wiele bedą wiedziec...

to nieproblem jak niema gniazda

wpinają swóje ecu i odjeżdzają , bądz wyjmuja licznik i zakładają jakiś kabel przejściowy i też sie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze innych...powracajac do meritum problemu-zeby nawet nie zdiagnozowali,gdzie lezy problem-nalezy zająć sie gniazdem diagnostycznym-nic nie podepna-nie wiele bedą wiedziec...

to nieproblem jak niema gniazda

wpinają swóje ecu i odjeżdzają , bądz wyjmuja licznik i zakładają jakiś kabel przejściowy i też sie da

pewnie,ze sie da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzięki takiemu dodatkowemu zabezpieczeniu nie ukradli patrola a jedynie staranowali bramę :polew: i odcieło ich tak że do tej pory nie pali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co do odcięcia zapłonu to dla wykwalifikowanego złodzieja mały problem,powiedział bym nawet żaden.Myślę ,że więcej problemu sprawia zamontowanie elektromagnetycznego zaworka odcinającego paliwo w odpowiednim miejscu.Takowy zawór zamontowałem w swoim aucie i :wallbash: Okazało się ,że jak dostał ciśnienia z pompy(elektryczna)przy pozycji zamkniętej to już się nie otworzył, ale dwa dni było ok.Prawdopodobnie zawór ten to lipa ,ale nie był tani na allegro 55zł i myślałem ,że będzie odpowiedni.Planuje zakup zaworu który montują przy instalacjach LPG powinien być solidny.Myślę ,że będzie działał pod wpływem naporu ciśnienia,co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...