Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Nie działa spryskiwacz swiatła


mirek811

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy bo już nie wiem czego mam szukać nie działa mi prawy spryskiwacz lampy. A więc od początku ze starego spryskiwacza uciekał mi płyn a naprawić się go nie dało więc kupiłem nowy po założeniu spryskiwacz się wysuwa ale nie spryskuje lampy i nie wiem dlaczego płyn dochodzi na 100% a nie pryska z węzami wszystko w porządku nigdzie nie pozaginane nie dziurawe więc nie wiem o co chodzi .Sprawdzałem czy nie ma jakiś zaślepek na nowym ale nic niema podłączyłem go pod lewą stronę i działa więc nie wiem co jest grane czy pompka za małe ciśnienie daje czy co. Ale ma siłę żeby go wypchnąć do góry więc nie wiem już sam może ktoś miał podobny przypadek .A dodam jeszcze ze chodzi o prawą stronę więc oddaloną od pompki bo lewa działa ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja nie mam żadnych wycieków i w tym jest problem może jest za słabe ciśnienie sam już nie wiem :wallbash:

miałem taki przypadek w CLK kilka dni temu.Montowałem znajomemu i NOWE z ASO i sie okazało że jedna była uszkodzona w środku.Wiec stawiam że uszkodzoną masz dyszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: Przewód tez wymieniłem od trójnika do spryskiwacza

no to musisz isc dalej i po kolei wszystko sprawdzac,gdzies jest zatkane-jesli jeden dziala,to znaczy,ze gdzies jest zator od lewej strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha czyli jak u mnie tyle,ze dwa nie dzialaja.Czasami tylko prawy napluje na lampe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba rozbiorę wszystko od nowa jaszcze raz może faktycznie jest gdzieś przytkany [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 12:37_________________________________________________Jak powiedziałem tak zrobiłem sprawdziłem wszystko od nowa i nic nie jest pozatykane tylko mam wątpliwości bo ktoś tam już grzebał wcześniej i podejrzewam iż pompka nie jest od audi tylko od ww bo ma podpiłowane wejście kostki tak aby pasowała i sygnowana jest znakiem ww a nie audi i ww i druga rzecz to iż chyba nie mam modułu który steruje pompka po włączeniu świateł bo u mnie działają obydwie pompki równocześnie ponieważ są połączone razem kablami więc dalej nie wiem co jest przyczyną muszę spróbować może podłączyć jakąś inną pompkę i zobaczyć co będzie wtedy :mysli: tylko ze dziwi mnie to trochę bo ta daje ciśnienie dość spore tylko jak zaczyna spryskiwać lewe światło to prawy spryskiwać się tylko wysunie i tak tylko pluje na to światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...