Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Jak to uruchomić :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, mam taką kostkę z usb VAG 2.0 ale coś mi się ten program na kompie zepsuł (VagCom-A) a w tym to jestem całkowicie zielony i nie wiem co mam ściągnąć i zainstalować żeby było dobrze. szukałem na forum ale nic nie znalazłem :embarrassed: więc będę wdzięczny za jakieś linki czy cuś takiego :wink4: pozdrawiam

Opublikowano

witam, mam taką kostkę z usb VAG 2.0

a to nie jest przypadkiem vag-can commander?
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

a jak to rozpoznam?? no taka kostka obd2 z kablem usb :tongue4:

Opublikowano

a jak to rozpoznam?? no taka kostka obd2 z kablem usb :tongue4:

zrób fotkę i wklej
Opublikowano

Masz zwykłego VAG-a, musiałbyś poszukać i zainstalować VAG-COM np. 311.2...no i oczywiście stery do kabla bo bez tego nic nie zrobisz.

Opublikowano
  • Autor

a mogę skądś ściągnąć te sterowniki bo żadnej płytki nie mam?

Opublikowano

ten kabelek wygląda mi na Viakena także wejdź na stronę producenta może tam coś będzie a jak nie to na elektrodzie na pewno coś znajdziesz...

Opublikowano

Podłącz interfejs to system powinien sam zawołać o sterownik jak nie to najlepiej wejdź poprzez menadżera urządzeń i znajdź podłączony kabel i daj aktualizuj sterownik i wskaż ten ściągnięty plik. Tą operację wykonaj jeśli masz pewność, że nie masz zainstalowanego poprawnego sterownika do kabla.

Opublikowano
  • Autor

oki dzięki, a jaki program polecasz do tego kabelka jest jakaś różnica?

Opublikowano

Najlepszy będzie tak jak wyżej napisałem VAG-COM w wersji 311.2

Opublikowano
  • Autor

dzięki za pomoc jutro będę walczył :naughty: pozdrawiam [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 00:08_________________________________________________dziś :tongue4:

Opublikowano

Stery od Viakena są OK. podłącz fejs,menadzer urządzeń przy instalacji spyta ci o żródło to podasz folder z sterownikami.

W pliki sterownika nie klikasz.

Ja go otworzyłem win rar,wcześniej utworzyłem nowy folder i tam go rozpakowałem.

Opublikowano
  • Autor

mi tych sterowników nie wykrywa ;(

Opublikowano

Ale zrobiłeś tak jak kolega wyżej napisał ?!

Stery od Viakena są OK. podłącz fejs,menadzer urządzeń przy instalacji spyta ci o żródło to podasz folder z sterownikami.

W pliki sterownika nie klikasz.

Ja go otworzyłem win rar,wcześniej utworzyłem nowy folder i tam go rozpakowałem.

Opublikowano
  • Autor

winrarem mogę go tylko spakować a przez menadżer nic nie wykrywa żadnego pliku

Opublikowano

To zrób tak:

- zmień nazwę tego pliku na sterowniki.rar (czyli dodaj rozszerzenie .rar) i wtedy rozpakuj

lub

- zainstaluj program 7-zip i rozpakuj.

Pierwszy sposób prostszy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie no oki sterowniki są zainstalowane ale teraz nie mogę się podłączyć w programie :embarrassed: to nie dla idiotów :> wyskakuje komunikat że albo nie podłączone albo zły port i coś jeszcze [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 12:31_________________________________________________co to znaczy K-line Stuck ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.