Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Są jacyś chętni na wieczorne napier.... :naughty:

Godziny do ustalenia :wink4:

Tutaj zajawka:

Tutaj Multi :

Opublikowano

a na pc czy konsole? bo ja mam na x360

Opublikowano

PC :wink4:

Opublikowano
:(
Opublikowano

sory za ot ale może ktoś wie co zrobić z tym ze mam jakieś dziwne znaczki zamiast tekstu w grze :wallbash:

:mysli:

Opublikowano

sory za ot ale może ktoś wie co zrobić z tym ze mam jakieś dziwne znaczki zamiast tekstu w grze :wallbash:

:mysli:

jakie znaczki?

w tej grze?

zrób fote lub prt sc

Opublikowano

zaraz zainstaluje jeszcze raz i wrzucę :guma:

Opublikowano

Panowie do grania słuzą konsole :good: , PC jest do pisania prac dyplomowych/magisterskich :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja jestem chętny do wspólnego naparzania w CoD MW2 na PC.W pierwszej części też grywam a drugą multiplayer dopiero poznaje więc nie mam dużej wprawy :embarrassed:

Opublikowano

Ja jestem chętny do wspólnego naparzania w CoD MW2 na PC.W pierwszej części też grywam a drugą multiplayer dopiero poznaje więc nie mam dużej wprawy :embarrassed:

My też dopiero zaczynamy więc luzik :)

Mój nick w Steamie jest taki sam jak tutaj

Opublikowano

Ok,mój nick to Bialy i zazwyczaj gram w DM bez drużyny MW.

Opublikowano

tak menu wygląda :wallbash:

7e5e9179.jpg

Opublikowano

@Wuju

Zainstaluj najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej, powinno pomóc.

Opublikowano

Zarąbista napiepszanka :good:

Grałem w dwóję już dawno temu, nie przeżył bym jak by mnie teraz Trzeniek okładał :tongue4:

Opublikowano

ja gram tylko w hard sztab pro :gwizdanie:

Opublikowano

Zarąbista napiepszanka :good:

Grałem w dwóję już dawno temu, nie przeżył bym jak by mnie teraz Trzeniek okładał :tongue4:

możemy jutro wieczorkiem pograć chwilkę :wink4:

ja gram tylko w hard sztab pro :gwizdanie:

tzn? :mysli:

Opublikowano
tzn?

tryb w MW2

musisz zdobyc sztab (laptopa) i utrzymać ko kilkadziesiąt sekund zeby go nie przejęli przeciwnicy

Opublikowano

Dzisiaj ok 22 możemy pograć gdyby byli chętni :gwizdanie:

tzn?

tryb w MW2

musisz zdobyc sztab (laptopa) i utrzymać ko kilkadziesiąt sekund zeby go nie przejęli przeciwnicy

no tak :good:

Opublikowano

Ok,mój nick to Bialy i zazwyczaj gram w DM bez drużyny MW.

sorry odrzuciłem zaproszenie bo nie wiedziałem kim jestes, teraz akceptuje :wink4:

Opublikowano

Ok,mój nick to Bialy i zazwyczaj gram w DM bez drużyny MW.

sorry odrzuciłem zaproszenie bo nie wiedziałem kim jestes, teraz akceptuje :wink4:

teraz Kumple a w grze :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.