Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...


Rekomendowane odpowiedzi

kazan4 nie znajduje

Jaki ty masz nick? Ja siebie znalazłem, ale jest 4 graczy z nickiem "Thom4s". Jestem na 4 pozycji i mam 2 znajomych. Jednym z nich jest "Boseron"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ty masz nick? Ja siebie znalazłem, ale jest 4 graczy z nickiem "Thom4s". Jestem na 4 pozycji i mam 2 znajomych. Jednym z nich jest "Boseron

znalazlem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zjawi się tyle osób ile się deklarowało,to zapowiada się niezła ciupanka :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zjawi się tyle osób ile się deklarowało,to zapowiada się niezła ciupanka :naughty: :naughty:

mam nadzieję że dzisiaj idziesz do kina wieczorem :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi tylko jaka broń jest najbardziej popularna bo zanim ja oddam dwa strzały to dostaje serie i ie wiem jaką broń sobie ustawić i czy wy macie czujnik pulsu do kazdej broni bo ja tylko do jednej i z nia cały czas biegam bo nie wyobrazam sobie grac bez czujnika pulsu.

grało sie fajnie tylko szkoda ze w pojedynku jeden na jeden zawsze gine pierwszy i mysle ze główie decyduje broń a potem umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bron a szybkosc kompa i lacza,np.zanim ja wyciagalem bron to nasz forumowy KILLER potrafil oddac rzut granatem i jeszcze udezyc nozem,nawet w powtorkach nie raz widac jak oddajesz strzal a kule trafiaja po czasie i osoba potrafi do ciebie dobiec i cie zabic.ja tak sobie to tlumacze bo w CODMW1 bylem dosc dobry nawet bardzo a tutaj nie daje rady,i mysle ze wina lezy po stronie kompa bo mam nie raz z nim problemy w tej grze(czasem klatkuje,gra nie chodzi plynnie jak powinna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi tylko jaka broń jest najbardziej popularna bo zanim ja oddam dwa strzały to dostaje serie i ie wiem jaką broń sobie ustawić i czy wy macie czujnik pulsu do kazdej broni bo ja tylko do jednej i z nia cały czas biegam bo nie wyobrazam sobie grac bez czujnika pulsu.

grało sie fajnie tylko szkoda ze w pojedynku jeden na jeden zawsze gine pierwszy i mysle ze główie decyduje broń a potem umiejętności.

ja od zawsze grałem bez czujnika pulsu :wink4:

tu nie chodzi o broń tylko refleks , wyćwiczone zachowania i doświadczenie.

jak miałem pauze 2 tygodnie to w piwerwszy dzień dostawałem ostro od wszystkich , na drugi dzień już bez porównania.

Nie zrzucałbym na kompy , łącza itd.

Boseronek no co Ty opowiadasz? mało razy mnie zastrzeliłeś w bezpośrednim starciu?

Nie patrz tylko przed lufę tylko jak idziesz to ruszaj myszką na boki i obserwuj szerszy kąt :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest jeszcze coś takiego jak szybkostrzelność i broń która szybciej strzela niestety w większości przypadków nie masz szans w bezpośrednim starciu i doświadczenie nie ma tu nic do rzeczy, fakt ostatnio dochodze juz do tysiąca punktów a kiedys nie mogłem przekroczyć 300 więc jest coraz lepiej ale mysle ze trzeba łapac kolejne poziomy i atuty odblokować lepsze bronie to konkurencyjność wzrośnie.

dalej nie wiem jaka ta broń w miare dobra ? [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:41_________________________________________________

nie bron a szybkosc kompa i lacza,np.zanim ja wyciagalem bron to nasz forumowy KILLER potrafil oddac rzut granatem i jeszcze udezyc nozem,nawet w powtorkach nie raz widac jak oddajesz strzal a kule trafiaja po czasie i osoba potrafi do ciebie dobiec i cie zabic.ja tak sobie to tlumacze bo w CODMW1 bylem dosc dobry nawet bardzo a tutaj nie daje rady,i mysle ze wina lezy po stronie kompa bo mam nie raz z nim problemy w tej grze(czasem klatkuje,gra nie chodzi plynnie jak powinna)

daj sobie szczegóły grafiki na najniższe to mysle ze bedzie lepiej, ja mam na średnie bo a najwyzszych tez mi przycinał teraz jest ok, ale mysle ze szybkośc kompa nie ma tu znaczenia choć jak sie wiesza komp to nie ma grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie raczej ma bo jak gram godz.lub dluzej potrafia pojawic sie czarne plamy w miejscu np.helikoptera wczoraj go resetowalem raz ale i tak jest super w porownaniu do wczesniejszego stanu.....grafe mam na max.mozliwosci 1280x1024 a tekstury i reszte na min.mialem na EXTRA,WYSOKIE,NORMALNE i teraz MINIMUM i jest to samo jeszcze wymienie zasilacz i zobacze bo na ELEKTRODA PL jest w top 5 najbardziej niepolecanych....chodzi tez o to ze ja wczoraj przy ustawieniu MARATON,WAGA LEKKA,KOMANDOS nie moglem dogonic GOBIEGO ktory mial MARATON,ZIMNOKRWISTOSC i cos tam jeszcze [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 18:52_________________________________________________a dzis sie cos bedzie dzialo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...