Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rezanko podświetlanych klamek


sebo1607

Rekomendowane odpowiedzi

zasilanie brałeś równiez od tej kostki z czerwonego kabelka...Ciekawie to teraz wygląda :cool1: a nie rozprasza Cie podczas jazdy wieczorem/w nocy . Może i ja sie skusze na montaż :gwizdanie: ale poczekam moze jeszcze troche to dorezasz coś jeszcze :kox: :gwizdanie:

powiem ci że jest spoko,to białe światło jest w sam raz,brakuje jeszcze tylko pod nogami i będzie git :naughty:

tak wszystko jest pod jednym kabelkiem podłaczone,niski pobór pradu,mysle że nic sie nie stanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje stary temat. Po kilku godzinach spedzonych na szrocie, udalo mi sie skompletowac brakujace plastiki, i inne pierdolki.....a takze niewiem jakim cudem znalazlem tez nawiewy poliftowe. :decayed: Obecnie schna po przemalowaniu w kolor deski. Mniejsza o to, co do podswietlenia klamek - swoje bede rezal w weekend, lecz zamierzam uzyc takich diod: http://sklep.avt.pl/p/pl/41875/dioda+led+prostokatna+czerwona.html

Zakladajac szeregowo obok siebie dwie diody na klamke - uzyskam pole swiecace 2mm x 10mm co bedzie bardzo zblizone do oryginalu. Calosc podlaczona pod przyciski szyb (mam 4 el.) wiec powinny swiecic nie tylko przy wlaczonych swiatlach, ale nawet do pierwszego otworzenia/zamkniecia drzwi po wyjeciu kluczyka ze stacyjki. Pytanie jak jest w oryginale: czy jak wylacze z panelu kierowcy tylne szyby, powinny gasnac rowniez klamki ?

Zdjecia efektu koncowego wrzuce po weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...