Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dakar 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, zgadza sę.

Lecz po pierwszych dwóch etapach nie brakowało opinii, że lepiej przypiąłby narty itp.

Zresztą myślę, że gdyby coś mu nie poszło to prześmiewcy dopiero będą mieć pożywkę :thumbdown:

Jedzie chudzina jak stary, mimo rolki :tongue4:

No a Hołek... Idealne miejsce, tuż za liderem :gwizdanie:

Opublikowano

Małysz :good:

Opublikowano

Nawet,jeśli Hołek wygra,a Małysz tylko dojedzie dla mediów,to on będzie idolem,dlatego jest tyle nieprzychylnych komentarzy.

Moim zdaniem jedzie niesamowicie,bo 40 miejsce w Dakarze,to nie wstyd...

Hołowczyc zawsze był profesjonalistą,a podium na Dakarze mu się za te wszystkie lata należy...oby utrzymał formę i szczęście do mety :good:

Opublikowano

Panowie a ktoś wie czy jakieś Touaregi jadą?

Opublikowano

Team VW nie startuje w tym roku, ale dał swoje auta (Amaroki i T5) jako obsługa rajdu.

Opublikowano
  • Autor

Hołowczyc przecież swój pierwszy dakar zakończył na 60 miejscu, Małyszowi idzie bardzo dobrze :good:

pamału pomału - jakie Hołek miał wsparcie w 2005 roku jak zaczynal przygode z Dakarem? Marne - auto mu sie psuło - i tak cud, że dojechał. Małysz ma zupełnie inne zaplecze na stracie - jest chołubiony - jest wydarzeniem - na samym eurosporcie w relacjach poswiecaja mu mase czasu. No i to nie pierwszy narciarz na Dakarze: http://www.sport.pl/moto/1,78202,10915383,Dakar_2012__Luc_Alphand__Holowczyc_jest_jednym_z_faworytow.html

kilka fotek

46.jpg

72.jpg

34.jpg

05112801_089.jpg

KAMAZY cos slabo w tym roku.

http://www.sport.pl/moto/1,78202,10921296,Rajd_Dakar__Odwolano_6__etap.html :facepalm:

Opublikowano

Szkoda dziś miał bym czas obejrzeć :disgust:

Opublikowano

Szkoda dziś miał bym czas obejrzeć :disgust:

:?:

Opublikowano

Obejrzysz jak w szyku jadą przez granicę :decayed:

Opublikowano

Zaraz relacja z dzisiejszego etapu :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:43_________________________________________________Odwołany etap 6 to sobie oblookałem rywalizację :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zaraz relacja z dzisiejszego etapu :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:43_________________________________________________Odwołany etap 6 to sobie oblookałem rywalizację :decayed:

przeczytaj jakaś ksiazke pablo lepiej - albo filmy sciagasz, albo tv ogladasz.

Opublikowano

Zaraz relacja z dzisiejszego etapu :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:43_________________________________________________Odwołany etap 6 to sobie oblookałem rywalizację :decayed:

przeczytaj jakaś ksiazke pablo lepiej - albo filmy sciagasz, albo tv ogladasz.

Na czytanie książek nie mam czasu :gwizdanie:

Tylko magazyn Top Gear czytam :naughty:

Opublikowano

Tylko magazyn Top Gear czytam

To mało pouczająca lektura :tongue4:

Dość głupot. Kiedy zaczyna się poważny piach? Nie jestem zbyt zaznajomiony z trasą rajdu, a na większych wydmach ktoś może bardziej odjechać.

Lub stracić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tylko magazyn Top Gear czytam

Dość głupot. Kiedy zaczyna się poważny piach?

dzisiaj - wjechali własnie na Atacame.

Opublikowano

No to zaczynamy prawdziwy rajd... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hołek 4 dzisiaj i drugi w generalce. wygrał Nasser z miazdzaca przewaga - w ogole dzien Hummerów dzisiaj. Peterhansel stwierdzil, ze Gordon wyprzedzil go z taka predkoscia, ze jakby on jechal tak szybko - Mini rozpadlo by sie na pierwszej dziurze. :gwizdanie:

DAKAR-2012-ROBBY-GORDON-SAN-RAFAEL-ARGENTINE.jpg

hummer-rally-overheat.jpg?w=620

willi-1-ambiente-dakar-82.jpg

05112801_107.jpg

Opublikowano
  • Autor

Hołek nadal na 3 w generalce po dzisiejszym 4 miejscu na OSie. Gordon w koncu wygrał. Najgorsze, ze Hołek traci do Peterhansela juz 16 min.

Al-Attiah po przygodach z paskiem alternatora i eletryka wczoraj i dzisiaj - wycofał sie z Rajdu.

41.jpg

SS8-HOLOWCZYC806.JPG

Opublikowano

Po dzisiejszym dniu Hołek traci szanse na wygraną :kwasny:

http://www.sport.pl/moto/1,78202,10945805,Rajd_Dakar__Holowczyc_goni_lidera__NA_ZYWO_.html

A to wczoraj:

http://www.sport.pl/moto/1,78202,10944082,Rajd_Dakar__Lider_prawie_przejechal_motocykliste__WIDEO_.html

:thumbdown: Za takie manewry powinna być dyskwalifikacja, co zresztą spotkało rosjanina w Kamazie.

No ale to francuz... :disgust:

Sędziowanie w tym rajdzie to jakaś paranoja :facepalm:

Coma ominął błoto w które inni się wtaplali, ale to nic, nie ma przewagi. Dlaczego? Bo zyskałby sporo nad francuzem Despres, który porządnie się tam wytarzał.

Pomożecie? "Pomożemy" mówią sędziowie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Co za fatum. Strasznie szkoda Hołka.

A to błoto rzeczywiscie bylo przesada. to jest Dakar anie Nascar - tu wszystko moze sie zdarzyc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.