Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem z sprzęgłem lub skrzynią.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aha dzięki, a może ktoś może mi napisać koszty wymiany sprzęgła? :gwizdanie:

to zależy,ja za sprzęgło luk zapłaciłem 120 funtów i sam wymieniłem.
Opublikowano

Aha dzięki bardzo! :notworthy:

Opublikowano

heja mam pytanko wmoim aucie jest cos takiego jak wciskam sprzeglo na poczatku mam bicie wpedal spszegla.Czy to morze oznaczaqc ze pada i dwumasowka.prosze orady pozdro :)

Opublikowano

heja mam pytanko wmoim aucie jest cos takiego jak wciskam sprzeglo na poczatku mam bicie wpedal spszegla.Czy to morze oznaczaqc ze pada i dwumasowka.prosze orady pozdro :)

normalka, nie masz się czym przejmować

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie jest inna diagnoza,po wciskaniu sprzęgła to szuranie było winą turbiny,dziś była demontowana i ma luzy w osi i poprzeczne.Nie brał olaju,nie dymił,moc pełna,logi wzorowe.Zaczęło się drugi lub trzeci dzień ostatnich silnych mrozów.

Siema, jaki koszt?

Opublikowano

W tym tygodniu wymieniłem kompletne sprzęgło. Tarcza, koło dwumasowe plus uszczelniacz wału.

Objawy miałem następujące.

Na wolnych obrotach metaliczne stuki podczas pracy silnika. Po wciśnięciu pedału sprzęgła stuki cichły. Oczywiście w czasie jazdy tego nie słyszałem. Wyczuwalne drgania nadwozia. Pedał sprzęgła bardzo twardy. Sprzęgło brało prawie na samej górze (wyczytałem na forum, że to w A4 normalka) :no:.

Po wymianie jestem w szoku. Pierwsze wrażenie to takie jak bym nie miał sprzęgła - pedał wpadł w podłogę, takie miękkie. Pedał już w połowie bierze. Samochód zrobił się elastyczny przy ruszaniu, nie szarpie.

Koszt - 2400.

Opublikowano

to może i mi panowie coś doradzicie

u mnie dosyć ciężko wchodzą biegi w sumie jedynka i wstęczny czy na postoju czy przy ruszanie nie ma znaczenia z duzym oporem , ale bardzo często bywa tak, że wejdą jak w masło bez zadnego problemu

sprzągło sie nie ślizga, nie słychać dwumasu, z 3 auto gasnie przy ruszaniu więc sprzegło ok

po wymianie płynu hamulcowego zdecydowanie zauważyłem że jeszcze wyżej bierze sprzegło i ciężej wchodzą biegi

płyn motul rbf600

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.