Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niestabilne wskazania temperatury silnika.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A moze ten termostat poprostu popiskuje i to jest ten sygnal. :polew:

Wracajac do temaptu, przeczyscilem wtyczke czyjnika i jak narazie jest oki.

Teraz mecze sie z zatartymi wycieraczkami, ale to juz inna histoia :wink4:

-------

Czyszczenie nie na dlugo sie zdalo.

Czy ktos moglby podac mi nr katalogowy czujnika temperatury dla mojego auta ?

Dzieki :hi:

Opublikowano

Czyszczenie nie na dlugo sie zdalo.

Czy ktos moglby podac mi nr katalogowy czujnika temperatury dla mojego auta ?

Dzieki :hi:

059919501A

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, ja tez mam problem z niedogrzewaniem, w zeszlym miesiacu wymienilem czujnik bo wywalal bład, robilem vagiem pomiary i niby wyszlo ze ok , temperatura na zewnatrz wysoka , a ja nigdy nie mam 90 stopni , czy bedzie to wina termostatu??? moze byc tak ze caly czas jest otwarty???

silnik zimny przed rozruchem:

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14207.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14208.html

na rozgrzanym:

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14209.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/bipi555_14210.html

Opublikowano

Jest to mój pierwszy post , więc witam wszystkich.

Niedawno zakupiłem A4 b5 1.9 TDI 110 KM , i mam problem podobny do opisywanego w tym wątku. Temperatura cieczy chłodzącej oscyluje w granicach 70-80 stopni, nawet po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów. Tak ma być ,czy coś nie tak w układzIe chłodzenia ?.

Opublikowano

nigdy nie mam 90 stopni , czy bedzie to wina termostatu??? moze byc tak ze caly czas jest otwarty???

nie jest to wina termostatu gdyż wskazania czujnika G2 i G62 na rozgrzanym silniku tego nie potwierdzają, obydwa czujniki mierzą prawidłowo a rozbieżność w podawanych przez nie temperaturach jest w zakresie prawidłowej tolerancji, jeśli zatem wskaźnik w zegarach pokazuje zbyt niską temperaturę to zrób sobie output test w 17 Instruments i obserwuj jak będzie się wychylał ten wskaźnik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.