Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Intercooler od A6 2,5 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko w cenie: rury, polerowanie, opaski,złączki elastyczne, doznania zapachowe w zakładzie, brudne ręce - full service :wink:

czasowo?? wjazd 8 rano wyjazd ja 21 Adasio 23

Opublikowano
  • Autor

no ale o to chodzi ze to widać że było "coś kombinowane" mi by to nie przeszkadzało ale przyszłych kupców może odstraszać...

Przemas specjalnie zmieniłem skórkę na domyślną i cytowanie dalej nie świruje ( ta ikonka obok też nie) działa tylko ikonka profilu i prywatnej wiadomości...[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 12:23 _________________________________________________poziek teraz by się przydał przedni zderzak inny czy tak będziesz latał z bebechami prawie na wierzchu ?? :evil:

Opublikowano

O to chodziło, wreszcie jakieś konkrety. :afro:

Opublikowano
  • Autor

już luz. wylogowałem się i zalogowałem na nowo.

ja się dalej zastanawiam czy znajdzie się ktoś kto upchnął FMICa z A6...

Opublikowano

a co źle jest?? :tongue: pewnie zmienie prędzej czy poźniej, u Adasio wyszło bardzo ładnie ale on ma 1/3 fmica na wierzchu a reszte przykrywa belka - tak chciał/tak ma

fmic3.jpg

fmic2.jpg

Opublikowano

A prezes Hugo ma jakiś większy IC??? :wink:

Opublikowano
  • Autor

poziek

a co źle jest??

no ja bym wpakował S-line albo S4... ale to ma się Tobie podobać a nie mi...

Opublikowano
a co źle jest??

Super, tylko, że już nie jest taka cichociemna ta b6 :wink:

Opublikowano

nigdy nie miała być :tongue:

Opublikowano
  • Autor

no ale na jakiej turbinie ma to syknąć ??

Opublikowano

no ale na jakiej turbinie ma to syknąć ??

GT18 autko bedzie krecone na maxx 180km
Opublikowano

Tukan , czemu szukasz fmica na ebayu, w polsce też tym handlują???

Opublikowano

alvaro, ten tłumik drgań jest mały... więcej tam przeszkadza zdaje się skraplacz.

Nie wiem co mogłoby się tam zmieścic (po prawej stronie).

Na dodatek po lewej cooler ma zaraz za sobą zbiornik na płyn do spryskiwaczy (całkowicie go zasłania). Nie wiem czy robienie otworów nawet by pomogło (w nadkolu).

Normalnie kupa totalna :cool:

Opublikowano

Tukan , czemu szukasz fmica na ebayu, w polsce też tym handlują???

Bo jade do szkocji a tam sa nizsze ceny FMIC niz u nas :quattro:
Opublikowano
Bo jade do szkocji a tam sa nizsze ceny FMIC niz u nas

Kiedy wracasz? Może też bym tam zakupił.???

Tfu przecież gdaliśmy na lotnisku na spocie,przyjeżdzaszpo wakacjach.

Do tego czasu coś wymodze.

Opublikowano

Kiedy wracasz? Może też bym tam zakupił.???

Tfu przecież gdaliśmy na lotnisku na spocie,przyjeżdzaszpo wakacjach.

Do tego czasu coś wymodze.

Prawie wracam do polski 5 lipca na wesele a do szkocji 11 i wracam na stale koncem sierpnia!! 5 wracam z FMIC

Opublikowano
  • Autor

pre_pl

a jak wygląda sprawa w A4 B6 2,5 TDI też ma FMICa ?? jeśli tak to można by tylko zmienićpas przodu i wrzucić od niej...

Opublikowano

ja tam pierwsze słysze o fmicu w 2,5tdi

Opublikowano

2,5TDI nie ma FMIC seryjnie!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.