Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odpala i gasnie-szukam problemu[1.8 ADR 125 KM]


xxxWIELKIxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie tak dawno zaczelo sie dziac cos niepokojacego w mojej Niuni :a4fan:. Odpala bez problemu i zaraz gasnie tak jak by odcieto zaplon. Czasami odpala za II razem a nawet za III. Niewiem dokladnie czy zawsze ale tak mi sie wydaje, ze na zimnym silniku nie mam tego problemu. Prosze o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

A przekręć kluczyk i sprawdź czy przed odpaleniem miga kontrolka z samochodzikiem (od immo) jeżeli tak to nie masz co odpalać, bo odpali i po 2-3 sek zgaśnie (immobiliser). Włóż kluczyk drugi/trzeci/setny raz i jak nie będzie migać odpal, jeżeli wtedy zabangla to na 100% immo i musisz zavcząć przeglądać 'Warsztat' i dłubać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka od immo swieci sie i jak zgasnie odpalam fure i za chwile gasnie. czytalem pare postow wlasnie o immo i niestety juz sam nie wiem co mojej niunce dolega :sad: ( musze dokladnie przeleciec forum cyba ze ktos ma jakies pomysly co to moze byc??????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

włóż kluczyk, odczekaj aż zgaśnie, poczekaj jeszcze chwilkę (czy nie miga, poczekaj np 10-20 sekund) i jak nie miga odpalaj, jeżeli wtedy zgaśnie to raczej nie immo

Na VAG-u błędy:

-Zablokowany sterownik (engine start blocked by....)

-Za słaby sygnał z kluczyka (signal from ... too low)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

Tez ostatnio walczę troche z immo

Dorobiłem kluczyk (scyzoryk) o mocniejszym sygnale i na razie problem znikł (ale pewnie tylko chwilowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b]spedyt[/b]swietnie opisaes ta naprawe immo przeczytalem wszystkie watki i po obejrzeniufotek chce zabrac sie do pracy z tym ze jak kolega MorgothDBMAtwierdzi ze jesli nie miga kontrolka od immo(a poprostu gasnie) powinno byc wsio dobrze. Silniczek powinien odpalic a u mnie wlasnie kontrolka gasnie i jak odpalam za chwile jest taka rekcja jak po odceciu zaplonu. A u Ciebie spedyt jak bylo kontrolka gasla czy mygala?? bo faktycznie moze to nie immo jest przyczyna dolegliwosci mojej Niunki :a4fan: kumpel cos mi mowil o przepustnicy ( zwracam sie z pytaniem czy moze to moze byc problemem w mojej A4??) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

jak po włożeniu kluczyka i przekręceniu zapłonu odczekasz dajmy na to minutę i NIE miga kontrolka od immo to to raczej nie jest immo....

U mnie od razu wiem kiedy immo zablokuje, miga kontrolka i nie mam co nawet odpalać, wyciagam kluczyk i wkładam znowu i na ogół to wystarcza, kontrolka juz nie miga i odpalam i jest gitara... Teraz mam mocniejszy kluczyk i problem (od 3 dni) ustapił

U Ciebie w takim razie to chyba nie immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

może być i przepustnica problemem. Może być i miliard innych winowajców więc może koniec wróżenia z fusów i kolega zdecyduje się na Vaga, dobrze? Vag jest po to żeby ułatwiać diagnostykę a nie dla ozdoby. Więc kolego nie zabieraj się za co co nie musi być winowajcą tylko sprawdź błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...