Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE 1Z] Brak mocy czy filtr paliwa może być przyczyną?


AudiB4

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęsliwego nowego...........

Panowie czy przytkany filtr paliwa może powodować zanik dynamiki przyspieszania i rozkręcanie sie na 2,3 biegu tylko do 4100obr?,silnik 1Z bosch,a przy tych 4100obr brak dymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak może to być przyczyną ponieważ, w filtrze paliwa zbiera się woda która teraz po prostu zamarza i utrudnia przepływ paliwa, nie mówiąc już o jego ograniczonej przepływności wskutek zanieczyszczenia. Filtr paliwa powinno się wymieniać co 30 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapiołem Vaga,i ku mojemu zdziwieniu z dawki 14 zrobiło się 33 ;(,błąd był jeden,czujnik temp powietrza zasysanego,po wykasowaniu nie powraca,na filtrze jest przejechane niecałe 15tyś,gdzie szukać przyczyny??

Jedyne co mi przychodzi na myśl to przepływomierz,bo wymieniałem teraz pompę wody,olej filtr,filtr powietrza,rozrząd sprawdzony,ok,początek wtrysku w vagach 32.

Przepływomierz podmieniony,zmian brak,ten sam silnik u mojego brata kręci się powyżej 4500 bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj dawke przestawic

Właśnie w pałę zachodze co się z tą dawką stało,dlaczego coś ją tak tnie,wcześniej jak mu buta zasadziłem n 3 biegu to był nawet batory,ale zapier... (jak na te 90 kunia), teraz nie ma nic,kompletnie zero dymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...