Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Róznice w forach? czy klubach


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko

jakie są różnice między naszym forum

a www.a4club.eu ?

z tego co widzę takie same tematy czy zrób to sam czasem.

za to zauważyłem że jest tam grupa która organizuje spoty w opolu a u nas nie ma takich:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eu to prawdziwe forum dla ludzi, którzy wiedzą co to Audi..są od zawsze..a Tu to jakaś kompletna kompromitacja..ja w ogóle nie wiem ..badziew straszny.. Ja też jestem z Opola i nie ma spotów..masakra jakaś.. jestem w .eu od paru tygodni i dopiero teraz widzę znaczną różnicę w poziomie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eu to prawdziwe forum dla ludzi, którzy wiedzą co to Audi..są od zawsze..a Tu to jakaś kompletna kompromitacja..ja w ogóle nie wiem ..badziew straszny.. Ja też jestem z Opola i nie ma spotów..masakra jakaś.. jestem w .eu od paru tygodni i dopiero teraz widzę znaczną różnicę w poziomie..

ragga chyba jesteś z Opola ..... z Opola Lubelskiego :kox::polew::cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga chyba jesteś z Opola ..... z Opola Lubelskiego :kox::polew::cool1:

Karwa..globus Ci kupie pod choinkę ! :decayed:

Poza tym to nie rób zbędnego OT..nie zaśmiecaj tego tematu i w ogóle i w ogóle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubie to foróm bo mam kilku przyjacielóf naprzykład pozika , chóga , czenia , i łukaszaBy , i dowiadywałem sie , że audi jest super i fajne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko

jakie są różnice między naszym forum

a a4 club.eu?

z tego co widzę takie same tematy czy zrób to sam czasem.

za to zauważyłem że jest tam grupa która organizuje spoty w opolu a u nas nie ma takich:P

Powstalismy znacznie wczesniej, eu zalozyla osoba, ktora stad odeszla - stad tyle podobienstw do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjacielóf naprzykład pozika

ChIbA Ci SiĘ WyDajE :D

Powstalismy znacznie wczesniej

Wcale, że nie !

eu zalozyla osoba, ktora stad odeszla - stad tyle podobienstw do nas.

Ja tu jestem cały czaas :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie czarny więc masz Pan szansę na rozkręcenie spotów :evil:

ciężko by było bo ja mam do opola prawie 60 km:) to tak dojeżdżać to też trochę było ale taki spocik opolski można było by zjednoczyć:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChIbA Ci SiĘ WyDajE :D

zasmucasz mnie tą wiadomością :takiego: ;(

LaJf Iz BrUtaL :lol1:

BuZiAkI <33333 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak dojeżdżać to też trochę było ale taki spocik opolski można było by zjednoczyć:P

Jestem ZA ! :wink4:

Co i jak umówimy z chłopakami z .eu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem to .eu powstało przez to że ktoś w klubie się pokłucił bo miał być moderatorem ale nie został i sobie sprawił club.eu

Ja trafiłem do A4-klubu z przypadku i nic nie mogę powiedzieć złego o osobach które poznałem w klubie.

Jakiś czas temu zarejestrowałem się też w .eu i jak zapytałem o coś grzecznie to kilku użytkowników pojechało po mnie "jak po burej suce"- ciekawe za co??? i tak właśnie skończyła się moja przygoda z .eu Pozdrawiam Wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie czarny widziałem w Opolskich że pytałeś o spot więc ciągnij temat dalej a nie zadałeś tylko pytanie o spocie i spie....... gdzie pieprz rośnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobieństwa wynikają stąd, że osoba(y) które zakładały eu. nie wysiliły się aby wymyślić coś swojego, oryginalnego tylko zwyczajnie skopiowały nasze Forum.

Temat chyba można zamknąć bo dalsza dyskusja na temat kupy jest zbędna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko by było bo ja mam do opola prawie 60 km:)

ja mam do wawy 80km i bywały miesiące że byłem co tydzień :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie czarny widziałem w Opolskich że pytałeś o spot więc ciągnij temat dalej a nie zadałeś tylko pytanie o spocie i spie....... gdzie pieprz rośnie :evil:

Dokładnie tak! Działać, działać i jeszcze raz działać a chętni się na pewno znajdą. :good: Co do różnic klubów czy podobieństw to znam to tylko z opowieści... - ja wybrałem to forum i wszystkich do tego namawiam. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie namawian nikogo :wink4: każdy jest tam gdzie mu odpowiada :cool1: Forum bwm też jest podobne :decayed: ciekawe kto od kogo kopiuje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...