Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Róznice w forach? czy klubach


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie namawian nikogo :wink4: każdy jest tam gdzie mu odpowiada :cool1: Forum bwm też jest podobne :decayed: ciekawe kto od kogo kopiuje :polew:

Nie linczuje nikogo jak ktoś wybierze coś innego bo to wybór każdego z osobna... :tongue4::wink4::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko by było bo ja mam do opola prawie 60 km:)

ja mam do wawy 80km i bywały miesiące że byłem co tydzień :wink4:

ale tu o kasie trzeba myslec:D

:hi: a czy byly by przeciwności gdybym np uczestniczyl od czasu do czasu w spocie od nich;>

wiem ze by sie osoby znalazly ale znajac zycie bylo by bardzo ciezko pewnie z organizacja, tym bardziej ze widzialem ze wiecej osob jest z nysy....

a czy da rade sprawdzić ile osób jest z opolskiego na forum? można bylo by powysyłać wiadomośći do nich:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum bwm też jest podobne :decayed: ciekawe kto od kogo kopiuje :polew:

Tworząc podział forum nie wzorowałem się na żadnym polskim forum.Zerknąłem na kilka for zagranicznych :hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 10:50_________________________________________________

a czy da rade sprawdzić ile osób jest z opolskiego na forum? można bylo by powysyłać wiadomośći do nich:D

Wchodzisz w "użytkownicy" wpisujesz Opole lub inne miasta i znajduje Ci ludzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a czy byly by przeciwności gdybym np uczestniczyl od czasu do czasu w spocie od nich;>

myślę, że nie :wink4:

ale wiem od kilku osób właśnie z tamtego rejonu, że oni na spotach jadą w kolejarza

tak grupowo, od razu, podobno nawet nie używają kremów intymnych :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a czy byly by przeciwności gdybym np uczestniczyl od czasu do czasu w spocie od nich;>

myślę, że nie :wink4:

ale wiem od kilku osób właśnie z tamtego rejonu, że oni na spotach jadą w kolejarza

tak grupowo, od razu, podobno nawet nie używają kremów intymnych :dziura:

Źle Ci bez kropka? :decayed:

Kolego. Zbliża się Zlot Ogólnopolski. Zachęcamy do uczestnictwa, poznasz forum i ludzi z forum.

Pomimo, że miejsc nie ma na pewno ktoś się wykruszy i znajdzie się miejsce dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...