Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich na forum moje autko to audi a4 b5 avant

MODEL: A4 B5

ROK : 1997 r.

SILNIK: 1.9 TDI AFN

MOC: 110km

ZAWIESZENIE: seria z S-LINE

KOLA: SERYJNE ALUSY AUDI

ZMIANY PRZEPROWADZONE : reflektory zespolone soczewki , tylna wycieraczka od a4 b6

PLANY: alusy 18 stki s-line , pożyjemy zobaczymy co dalej

a oto kilka fotek

11112009214.jpgw1600.png

17082009131.jpgw1600.png

08102009173.jpgw1600.png

10102009181v.jpgw1600.png

Opublikowano

Witam wszystkich na forum moje autko to audi a4 b5 avant

MODEL: A4 B5

ROK : 1997 r.

SILNIK: 1.9 TDI AFN

MOC: 110km

ZAWIESZENIE: seria z S-LINE

KOLA: SERYJNE ALUSY AUDI

ZMIANY PRZEPROWADZONE : reflektory zespolone soczewki , tylna wycieraczka od a4 b6

PLANY: alusy 18 stki s-line , pożyjemy zobaczymy co dalej

a oto kilka fotek

11112009214.jpgw1600.png

17082009131.jpgw1600.png

08102009173.jpgw1600.png

10102009181v.jpgw1600.png

zawieszenie jak juz to masz 1BE

ledy wek :sick3::good:

spryski :good:

daj fotki wnetrza

ladna sztuka

Opublikowano

ładna lampy po lift i będzie good :kox:

ledy :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

WIEM LEDY NAPEWNO WYRZUCE

NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIE MAM FOT WNĘTRZA [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 22:41_________________________________________________A te 1BE to co to za oznaczenie zawiechy

Opublikowano

ładna lampy po lift i będzie good :kox:

ledy :thumbdown: :thumbdown:

przeciez ma tam polifty :decayed::good:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________

WIEM LEDY NAPEWNO WYRZUCE

NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIE MAM FOT WNĘTRZA [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 22:41_________________________________________________A te 1BE to co to za oznaczenie zawiechy

no ze masz fabrycznie auto wypuszczone na zawiasie o 20mm nizszym niz seria,

sprawdz sobie wlepe w bagazniku :good:

Opublikowano
  • Autor

światła tylne nie są poliftowe ale może zmienie w przyszłości

jak grosza bedzie więcej

Opublikowano

fajny avancik :good: tylko te ledy jak koledzy napisali nie pasują :no:

lampki zespolone :good:

Spryski i xenona masz czy to tylko same zaślepki :wink4:

Opublikowano

ale te zaślepki w zderzaku nie są za blisko przedniej krawędzi? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tak ksenon jest i spryski orginalne wszystko śmiga [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 11:45_________________________________________________myśle teraz na obwódkami szyb chrom i jakiś chrom na lusterka co możecie polecic

czy nie warto sie w to bawić

i chrom ringi na tarcze

http://moto.allegro.pl/item872118121_ringi_ramki_zegarow_audi_a3_a4_a6.html

Opublikowano
http://dido.win.pl/sklep2/-c-2_43.html <-ja mam z tego sklepu, całkiem przyjemne, fotkę możesz zobaczyć w moim wątku :wink4:
Opublikowano

i jakiś chrom na lusterka co możecie polecic

tylko nie to :no:

Opublikowano
  • Autor

o oto foty wnętrza auta

16012010289.jpg

16012010290.jpg

16012010291.jpg

i mój najnowszy mod ringi chrom na zegarach

Opublikowano

ładnie wygląda środek :)

Opublikowano
  • Autor

nie to własnie ostani chrom dołożony do tego auta

Opublikowano

ładne autko i super silnik

Opublikowano
  • Autor

a po czym poznać że plecionka na wydechu jest do wymiany bo zauważyłem takie dziwne buczenie na wolnych obrotach od wydechu[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 10:24_________________________________________________wie ktoś moze kiedy ta zima sie skończy

już mnie korci żeby felgi założyć tak na próbe

Opublikowano
wie ktoś moze kiedy ta zima sie skończy

na wiosne

:decayed:

Opublikowano

w maju ma nie być :decayed:

Opublikowano

Co daje: "ZMIANA PRZEPROWADZONA : tylna wycieraczka od a4 b6" ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.