Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wycieraczka od b6 estetyczniej wyglada na klapie

Opublikowano

wycieraczka od b6 estetyczniej wyglada na klapie

i +3 do lansu :decayed:

dobrze że odpuściłeś chromy :good:

Opublikowano
  • Autor

tu nie ma tak duzo chromu

widziałem auta całe w chomowych dodatkach

nie mam pakiet chrpmu nie jest tak źle

Opublikowano

Widziałem Cię live ;) przynajmniej takie audi FZG z listwą chrom na klapie, jechałeś od strony Żar w stronę żagania :mysli: tylko nie kojarzę kiedy to mogło być

Opublikowano
  • Autor

Widziałem Cię live ;) przynajmniej takie audi FZG z listwą chrom na klapie, jechałeś od strony Żar w stronę żagania :mysli: tylko nie kojarzę kiedy to mogło być

wiesz kiedy jechałem tydzień temu w sobote po felgi śmigałem do trzebiela i spowrotem może wtedy mnie widziałeś i jak wrażenia

a w którym miejscu mnie widziałeś [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 19:07_________________________________________________może ktoś poleci jakiś dobry środek do skóry

Opublikowano

jak do trzebiela to pewnie do znajomka;)

a do skóry dobry jest zółwik.

Opublikowano

może ktoś poleci jakiś dobry środek do skóry

Nivea taka klasyczna, nivea-creme-krem_nivea-polska-s-aimages_big35900017304007.jpg ja sie nią smaruje , albo krem półtłusty z Avonu , w sam raz na twarz jak jest tak zimno jak teraz :polew:

Ładne auteczko :) fajny środek i w ogole

do czyszczenia skóry jakiś meguiras czy coś

Opublikowano
  • Autor

myśle nad tylnymi lampkami poliftowymi do avanta ale nie wiem czy warto sie w taką zamiane bawić

Opublikowano

warto a jak założysz HIDy to będzie :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

HIDy są soczewka też

Opublikowano

no nooo całkiem przyjemna ta Twoja furmanka :decayed: (lampy :good: )

poka tą wycieraczkę od B6

Opublikowano

wymień jeszcze grill po lifcie będzie :kox:

Opublikowano
jak do trzebiela to pewnie do znajomka;)

puzla/przendze czy jak go zwał tak zwał :cool1:

Opublikowano
  • Autor
jak do trzebiela to pewnie do znajomka;)

puzla/przendze czy jak go zwał tak zwał :cool1:

zgadłeś panie pszendze odwiedziłem i fele zakupiłem do audi

Opublikowano

poka co tam kupiłeś odpicowanego na handel :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

właśnie pozbyłem sie chromowanych ramek tablic okazało sie po myciu

ze solanka zajeła sie tym chromem który poprostu schodził płatami trzeba przerzucić sie na jakieś black bez dodatku chromu [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 17:49_________________________________________________a tu fotka z przymierzania nowej alu

07022010325.jpg

07022010326.jpg

07022010329.jpg

07022010328.jpg

Opublikowano

alu :good: autko tez :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

a tak wyglada komplet na aucie

07022010343.jpg

07022010352.jpg

07022010351.jpg

Opublikowano

Super, bardzo fajne alufelgi :good:

Opublikowano
  • Autor

tylko mało komfortowo sie tym jeździ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.