Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

...mnie sie udało 409 kiedyś połączyć angielska wersja z crakiem

jak Ci sie nie będzie wyłanczać i zabierać prądu to zostaw narazie tak jak jest , póżniej podjedziesz na jakiś spocik to chłopaki pomogą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a skad cracka wziasć;) nie wyłącza sie ani nie pobiera pradu, ale narezałem sie troche to chciałbym juz to dokonczyć... aha jakby ktos chciał moge udzielic wskazowek z docinaniem klimatronika 1 din, u mnie wyszło tak...

20110215783.jpg

20110215784.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad cracka wziasć;) nie wyłącza sie ani nie pobiera pradu, ale narezałem sie troche to chciałbym juz to dokonczyć... aha jakby ktos chciał moge udzielic wskazowek z docinaniem klimatronika 1 din, u mnie wyszło tak...

20110215783.jpg

20110215784.jpg

szukaj vaga 409 z crakiem na chomiku :cool1:

nawet nieżle wyszła ta docinka klimatronika gratki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was ale ja kiedyś swojego RNS-E chciałem przekodować starym Vagiem i za nic w świecie 3.11 i 409 nie chciał się połączyć z navi przetestowałem wersji chyba z 10 dopiero VCDS sobie poradził :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory bezpiecznik jest od licznika?? zrobiłem adaptacje na kanale 62 miałem wartosc 1 a zrobiłem 21 wg gornej instrukcji,ale podobno zeby załapało trzeba wyjac bezp. od licznika a nie wiem ktory to bo znalazłem tłumaczenie wszystkich ale od licznika nie jest napisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory bezpiecznik jest od licznika?? zrobiłem adaptacje na kanale 62 miałem wartosc 1 a zrobiłem 21 wg gornej instrukcji,ale podobno zeby załapało trzeba wyjac bezp. od licznika a nie wiem ktory to bo znalazłem tłumaczenie wszystkich ale od licznika nie jest napisane...

A dodawałeś po kolei czy wszystko na raz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory bezpiecznik jest od licznika?? zrobiłem adaptacje na kanale 62 miałem wartosc 1 a zrobiłem 21 wg gornej instrukcji,ale podobno zeby załapało trzeba wyjac bezp. od licznika a nie wiem ktory to bo znalazłem tłumaczenie wszystkich ale od licznika nie jest napisane...

..nie wyjmuj bezpiecznika po co???

rano jak wstaniesz wsio w zegarach już będzie , w zasadzie to jest już po jakiś 15 minutach pod warunkiem że zamkniesz samochód tak aby wszystkie sterowniki poszły spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory bezpiecznik jest od licznika?? zrobiłem adaptacje na kanale 62 miałem wartosc 1 a zrobiłem 21 wg gornej instrukcji,ale podobno zeby załapało trzeba wyjac bezp. od licznika a nie wiem ktory to bo znalazłem tłumaczenie wszystkich ale od licznika nie jest napisane...

ja wiele razy nie restarowałem licznika. Wystarczył restart navi i działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze to wystarczalo ale parokrotnie się udało. nie wiem od czego to zależy.

Przytrzymaj przez 10 sekund przyciski radio i setup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zamontować do a4 b8 radio concert - navi . czy to mozna zrobic, jak, za ile?

podjedz do Józefowa do navika(VNS MEDIA) chlopaki ogarną Ci temat

..za ile nie wiem , ale grosze to to nie beda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zamontować do a4 b8 radio concert - navi . czy to mozna zrobic, jak, za ile?

http://www.naviservice.com.pl/index.php?menu=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już nie pokazuje loga :/ mam soft 6050 i ang menu. Logo rs4 zaprogramowane w vagu ale nie pokazuje na starcie :/ Czy ten soft nie obsługuje loga? Poza tym to dziś zmieniłem kiere na multi ale nie mogę nic radiem regulować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ? według instrukcji robisz?

A innymi funkcjami możesz sterować? może tasiemkęmasz przewaną jeśli wszystko dobrze zakowodałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zmieniłem tylko kodowanie w 16 - steering wheel. Nie mogę znaleźć na forum gdzie dokładnie trzeba zmienić...[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 22:14_________________________________________________Ale głupek ze mnie... Mam taśmę dobrą ale nie mam modułu pod taśmą od B7...... Kur.. i znowu koszta :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś linka jak zdjąc przdni panel od rns-e, mam zalany colą i przyciski musze przemyc. Szukam od 60min i nie moge nic znależć :wallbash:

Ekran wiem jak sciągnąć ale dalej też coś trzyma panel i nie chce zejść.

Niestety chyba bez wybebeszenia całego środka panel z przyciskami nie zejdzie, narazie popsikałem kontaktem i wszystko działa, :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym może być spowodowany słaby sygnał navi? Straszne mam opóźnienia, jadąc drogą np mijam osiedle, patrzę na navi a tu dopiero po 3-4 sekundach mija to osiedle na mapie i czasami gubi drogę, pokazuje, że jestem na drodze idącej równolegle np 200metrów dalej. Antene mam taką małą kostkę z magnezem podłączoną do gniazda po prawej stronie na górze navi jak patrzyć od tyłu. Niebieskie gniazdo jeśli się nie mylę... Może tą antenę gdzieś pod podsufitkę przeniosę? Bo mam pod deską rozdzielczą od strony pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam pod deską rozdzielczą od strony pasażera

ja mam tak samo i lapie mi ok 8 satelit i wsio jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...