Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

O to nie wiedziałem ze sam rns-e zmienia rozmiaru kół a z tym numerem vin to nie mozna sprawdzic z jakiego auta pochodzi?? A z concertem no bo wczesniej mialem concerta i nic nie zmienialem a włożyłem rns-e i wszystko smiga pieknie...

Czy vag 409 moze uszkodzic sterownik?? Pierwsze słysze ale nie mowie ze nie gdzies w watku wyczytalem ze 409 sie nie połączy z navi wiec u mnie sie połączył i dziele sie ta informacja z innymi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4.09 łączy się z RNS-Em także Twój przypadek nie jest odosobniony... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: Jesli mam mapke 2008 i oprogramowanie navi jest 0750 czyli jakas domowa wersja i mam jezyk polski... to jak wrzuce mapke 2010 to zmieni mi sie oprogramowanie ewentualnie skasuje mi jezyk polski??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..śmiało wsadzaj nic nie skasujesz a dla pewności sprawdz w navi kanał 97 czy jest na 0 :przebiegly: jeśli tak to nic sie nie zadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..śmiało wsadzaj nic nie skasujesz a dla pewności sprawdz w navi kanał 97 czy jest na 0 jeśli tak to nic sie nie zadzieje

Dzieki za odp. Dopiero ja sciagam i zagłębiam sie w opcje nagrywania :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..śmiało wsadzaj nic nie skasujesz a dla pewności sprawdz w navi kanał 97 czy jest na 0 jeśli tak to nic sie nie zadzieje

Dzieki za odp. Dopiero ja sciagam i zagłębiam sie w opcje nagrywania :>

jak nie nagrasz co jest bardzo prawdopodobne :tongue4: to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem dzisiaj na kartę 2 nowe foldery z muzyką, jak chcę włączyć powiedzmy pierwszy utwór z pierwszego folderu to nie załącza i od razu przeskakuję do następnego folderu za tymi nowymi, czym jest to spowodowane? Muzyka normalnie mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rns czyta muzyke (utwory ) w nazwie mające max 16 znaków trzeba patrzeć co sie pakuje na karte a i tak nieraz jest kapryśny i nie chce odtworzyć poprawnego pliku :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rns czyta muzyke (utwory ) w nazwie mające max 16 znaków trzeba patrzeć co sie pakuje na karte a i tak nieraz jest kapryśny i nie chce odtworzyć poprawnego pliku :wallbash:

na 10000% więcej niż 16 znaków, ale to fakt że jest ograniczenie. Ja zawsze zmniejszam nazwy do 40 znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..gdzieś czytałem że 32 ale i tak jak ma kaprys to nie odtworzy ,związane to jest jeszcze chyba z predkością odtwarzania :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie działa dalej... Co jeszcze może być nie tak? Normalnie mam dużo muzyki na karcie i niektóra działa a niektóra nie :/ :thumbdown:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 19:27_________________________________________________a Jest jakaś maksymalna ilość folderów które rnse może obsługiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jest jakas inna opcja zeby sprawdzic czy mi nie bedzie navi chciała zmienic softu po włożeniu nowej mapy czy tylko vagiem w kanale 97?? bo nie chce mi sie cham połączyc :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jest jakas inna opcja zeby sprawdzic czy mi nie bedzie navi chciała zmienic softu po włożeniu nowej mapy czy tylko vagiem w kanale 97?? bo nie chce mi sie cham połączyc :wallbash:

zmien sofix na płycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz zeby Ci sie zaktualizował soft to na większy niż masz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn teraz mam w navi 750 a na płytce 650 ale jak ja włożyłem to pisało aktualizacja oprogramowania i ja szybko cyk wyjalem[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________Tylko nie chce zeby mi j polski usunelo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli nie nagrałeś płytki z mapą , jeśli pokazuje tyko aktualizacje plyta z mapą jest do du... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...