Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Ubytek płynu hamulcowego


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak mam ubytek płynu w ciągu 2 tygodni z maximum do minimum zrobiłem może 500km. Dis miałem auto na podnośniku i nic nie widać żeby gdzieś na przewodach coś było nieszczelne, gumowe tez w porządku, może coś na pompie puszczać??[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 15:14_________________________________________________Chyba sobie już odpowiedziałem, może to wysprzęglik jest powodem ubytku płynu. Wymieniał ktoś już kiedyś? jak jest z dojściem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ubywa płyn musi być gdzieś wyciek,trzeba dokładnie sprawdzić raz jeszcze cały układ.Teraz to trudne bo jest mokro i całe podwozie mokre,ale jak masz mozliwość wstawienia do suchego garażu to wyschnie. Może być że wycieka siłownikiem sprzęgła,obejrzyj miejsce wokół niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem z tym ze jest mokro i nic za bardzo nie widać, do siłownika niema dojścia bo z tego co widziałem jest umieszczony jakoś nad skrzynia przynajmniej tam widziałem przewód. Fakt skrzynia jest mokra z dołu morze to ten siłownik. Musze to jakoś przeboleć za miesiąc się wybiorę do Polski to się obada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy nie masz wycieku w tylnych zaciskach po sworzniu od ręcznego, na pierwszy rzut oka nic nie widac bo kapie prosto na ziemie. Na tych swozniach robią się wżery i puszczaja plyn. Tez myślalem ze to wysprzęglik. Niech ktoś naciska na hamulec a TY sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...