Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

Gleba zrobiona to i pozać musi efekt na żywca ... może na spocie pomalujemy mu te listwy na biało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek, mieliśmy spota, i pan z ochrony przyszedł i powiedział, BEZ PALENIA GUMY bo jak nie to wylot !!! może koledzy z wlkp się wypowiedzą co do strucla a co do filmiku to operatora nie mam :(:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario - fajną wersalkę dopadłeś :kox: Miła odmiana po B7 - ja właśnie bylem po GS'a u szkopka, ale z rocznika 2006 - rewelacja auto :slina::good: Nie wiedziałem, dlaczego Japończycy tyle talarów wołają za te auta, ale po 1000km zrobionych w tym GS'ie już nie mam wątpliwości :wink4:

Zadziej jakąś ładną felgę na wiosnę i już będzie miodzio z tym gwintem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela będzie 8,5 na 9,5 " x 17'' od Supry MK4, co do koloru feli to się zastanawiam jeszcze :) Lex wymiata co do jakości i usterkowości, mój ma 15 lat i tylko 3 drobne rzeczy w nim padły, genrealnie załapałem teraz old school'a :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak złapałeś oldschool'a, to sobie spraw Karmanna ghia :naughty:

A tak poważnie, to niestety, ale podobnie, jak w przypadku innych marek, Lexus też idzie coraz bardziej na ilość. Fakt, że nie widać tego po japońcach, jak po innych, ale jednak. na stare IS'y nikt nie narzekał, na nowe już sporo skarg słyszałem od kolesia z ASO Toyoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej wiedzy wynika to, że im więcej elektroniki i unifikacji w częściach tym jakość idzie w dół, kumpel kupił Is250 i sprzedał po 3 miesiącach praktycznie bez straty ale stwierdził, że auto za bardzo rzuca się w oczy, kiedys Lex to był Lex a teraz Lex to lepsza Toyota ale i tak bije na głowę inne marki z jakością, szczególnie starsze egzemplarze[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 00:12_________________________________________________Dystanse Eibach pro Spacers 25 mm na koło założone na tylnej osi, teraz wygląda :evil: fotki wstawię jak będą warunki pogodowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dzisiaj wbijam do Leksusa :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: Poziek mnie sprowokował, generalnie jestem dziadkiem co śmiga bokami babcią lexusową :)

tak mi o tobie opowiadał ale nie chciałem mu wierzyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lexusie przeżywam 2gą młodość, po pierwsze drifty :) po 2gie miłe wspomnienia z :sex: na masce :)

ja ta drugą młodość mam przeżywałem 5 lat temu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...