Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pytam nawet na jakiej masce :polew:

:) OT[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 23:10_________________________________________________BTW jak bym miał operatora to bym pokazał jak strucel śmiga bokami

BTW Iverson widział z daleka strucla na A2 i zaraz miałem telefon :) czy to na pewno ja bo nie widział wcześniej w PL obniżonego strucla na żywo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widziałem tego ulepa... :decayed: , hid daje po gałach ,gleba kox...tak se myślę jaki młody emeryt ma bardziej najebane niz Vario , hehe no i miałem rację :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filterek ITG do 300 KM zakupiony :kox: montaż next week

tylko zrób osłone która bedzie go chronic przed zasysaniem gorącego powietrza z komory. nie masz fmica wiec nie bedzie ci miało co schłodzić powietrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona będzie, BTW sprawdzam codziennie po trasie i cała rura dolotowa przed przepustnicą jest zimna, jest tam dużo miejsca i się nie grzeje, latem może być inaczej więc osłonę zrobię tak czy inaczej juz teraz :)[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 11:17_________________________________________________ITG zamontowany, nie zrobił na razie na mnie pozytywnego wrażenia, jest ciszej niż na no-name'ie, zobaczymy jak w trasie przy wyższych prędkościach będzie się sprawował :mysli:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 22:18_________________________________________________f7f6f06f59c69a64.jpg

no w trasie całkiem inaczej, lekko mruczy i dobra wiksa jest, co najlepsze to spalanie z tego co widzę o kolejny litr spadło,

Poziek i chyba korzeń dzięki za dobrą radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba korzeń dzięki za dobrą radę

Prędzej Moskal :wink4:

Ależ się zrobiło kororowo pod maską :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że ten ITG jest za mały do twojego silnika... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek ITG do 300 KM, średnica 77,5 mm na wyjściu, BTW nie mam 300 KM pod maską

możesz mieć 300KM z półtoralitra pojemności a możesz mieć 300KM z 3 czy 4 litrów pojemności

trybisz ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trybię, ale silnik nie jest za bardzo wyrezany więc oscyluję w max. 240-250, pogrzebię teraz w wydechu i zobaczymy jaki będzie efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trybię, ale silnik nie jest za bardzo wyrezany więc oscyluję w max. 240-250, pogrzebię teraz w wydechu i zobaczymy jaki będzie efekt

chodzi o też o efektywność filtrowania a co za tym jak czyste powietrze zasysasz do silnika

po krótkim czasie będziesz zasysał sporo syfu :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie masz rację ale na tym małym tkaninowym zrobiłem już z 10 tkm i jak zdejmowałem wczoraj rury do korekty długości nie było śladu syfu, inna sprawa, że teraz nie ma kurzu itp. z racji pory roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario przecinak na bogato :notworthy:. I właśnie taka powinna być kolej rzeczy czyli jak się przesiadać to na Lexusa :good:. Tylko Vario uważaj na blokujący się pedał gazu w Twojej luksusowej Toyocie :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITG zamontowany, nie zrobił na razie na mnie pozytywnego wrażenia, jest ciszej niż na no-name'ie, zobaczymy jak w trasie przy wyższych prędkościach będzie się sprawował :mysli:

no w trasie całkiem inaczej, lekko mruczy i dobra wiksa jest, co najlepsze to spalanie z tego co widzę o kolejny litr spadło,

nie masz turbo to go nie słychać :gwizdanie:

spryskałeś filtr olejkiem ????[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 09:32_________________________________________________

Racja, to MOSKAL - thnx

:gwizdanie: :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr już się odezwał ale nie jest "uciążliwy" jak w Hondzie :) miło mruczy do 4000 a od 4000 do 6700 jest już niezła melodia :)

Pedał gazu już mi się kilka lat temu zablokował jak wchodziłem w zakręt, nieźle się spociłem, dokładnie się zablokował pod dywanikiem, jedynie szybki refleks i wrzucenie luzu mnie wtedy uratowało a jechałem z rodziną i żoną w ciąży :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawa sprawa. To dobrze, że zachowałeś zimną krew do końca :good:.

Fajne autko i raczej się nie powinni do niej przykolegować :cool1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...