Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Allegro - koszty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam pytanie jak to jest z prowizja w razie nie sprzedania towaru ? czy wystawiam ponownie darmo czy znowu muszę płacić? może ktoś zna sie na tym lepiej? Chodzi mi o obniżenie kosztów wystawienia aukcji.

Opublikowano

jak nie sprzedasz nie placisz prowizji

placisz tylko za wystawiony przedmiot (w zaleznosci od dzialu ) :cool1:

za fotki mozesz wstawic np. z fotosika :)

Opublikowano

Od wystawienia aukcji nie ma prowizji.Prowizja jest przy sprzedanym przedmiocie.Natomiast za wystawienie aukcji sie placi i sa to koszta niezracalne.Bo niby za co maja Ci zwrocic?

Opublikowano
  • Autor

źle to napisałem, bo kiedyś wystawiałem i jak nie sprzedałem to dostawałem jakiś zwrot wydaje mi sie że za wystawienie aukcji.

Opublikowano

nie

Opublikowano

Jak ktos kliknal kup teraz a pozniej nie kupil to zwracaja Ci prowizje ... w innym wypadku nie zwracaja kosztow wystawienia itd ...

Opublikowano
  • Autor

to teraz trzeba zmniejszyć jakoś wystawianie aukcji, jakie macie swoje sposoby.

Opublikowano

Ile chcesz oszczedzic..?

Nie dawaj ceny minimalnej, tylko od 1 zl i niech Ci ktos znajomy podbija. Tyle mozesz zrobic. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

miesięcznie za samo wystawianie place parę stówek, plus do tego prowizje. Dobry pomysł z tym podbijaniem jest.

Opublikowano

miesięcznie za samo wystawianie place parę stówek, plus do tego prowizje. Dobry pomysł z tym podbijaniem jest.

Dopóki Cię nie złapią na podbijaniu aukcji. Allegro teraz ma techniki niczym w NASA. Choćby mieli Ci w domu podsłuch założyć to wreszcie Cię lub znajomego złapią za podbijanie aukcji. Moich kilku znajomych tak skończyło. I do dziś nie wiedzą jak Allegro.pl się o tym dowiedziało. :gwizdanie: Zatem ostrożnie.

Opublikowano

Zamiast wystawiac z cena minimalna i kup teraz za co sie placi zrob tak:

zalozmy ze przedmiot chcesz sprzedac za 200zl.Ustaw cene na 189zl i niech sie bija :hi:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie tak zrobiłem ze ustawiłem aukcje od jakiejś kwoty, i zamiast za aukcje placic 2 to prace po 60 groszy. przy 100 aukcjach to okolo 140 zlotych :D więc na prowizje sie zarabia. Dzieki wszystkim za pomoc

Opublikowano

dawaj jedna fotke i ustawiaj ja jako miniaturke aukcji a reszte dawaj jako linki z jakiegos uploadera plikow graficznych

Opublikowano

Z tym podbijaniem aukcji to daruj sobie bo na 100% dojdą i zablokują Wam obu konta i po interesie a prowizję trzeba bedzie zapłacić?

Jakiś czas temu był fajny patent ze przed kupnem sprzedajacy musial zezwolić na udział w aukcji i praktycznie wszyscy tak robili a faktycznie towar szedł poza allegro.

Teraz najtaniej to tak Jak kooledzy napisali od jakiejś kwoty wystawiać.

A czym handlujesz jak można wiedzieć?

Opublikowano

no i warto napisac zeby przed kliknieciem kup teraz zadzwonic ;)

wtedy dzwonia ... i wycofujesz aukcje ( jesli masz jedna sztuke ) i sprzedajesz poza allegro

Opublikowano
  • Autor

Z tym podbijaniem aukcji to daruj sobie bo na 100% dojdą i zablokują Wam obu konta i po interesie a prowizję trzeba bedzie zapłacić?

Jakiś czas temu był fajny patent ze przed kupnem sprzedajacy musial zezwolić na udział w aukcji i praktycznie wszyscy tak robili a faktycznie towar szedł poza allegro.

Teraz najtaniej to tak Jak kooledzy napisali od jakiejś kwoty wystawiać.

A czym handlujesz jak można wiedzieć?

Handluje testerami, wodami po goleniu, perfumy dla dzieci wszystko oryginalne.

no i warto napisac zeby przed kliknieciem kup teraz zadzwonic ;)

wtedy dzwonia ... i wycofujesz aukcje ( jesli masz jedna sztuke ) i sprzedajesz poza allegro

Dobry pomysł z tym wycofaniem wtedy sie płaci za wystawienie tylko

Opublikowano

Można prosić nick z allegro moze coś sobie wybiorę?

Opublikowano

Cenę daj złotówkę, a koszty przesyłki (w tym np pakowanie) większą, aby Cena się wyrównała.

Opublikowano
  • Autor

Można prosić nick z allegro moze coś sobie wybiorę?

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15386938

obecnie sprzedaje perfumy dla dzieci, w tym tygodniu pojawiają sie miniaturki perfum, wody po goleniu, kiedyś na forum u nas sprzedawałem testery dolce gucci, kilka osób kupiło lecz przeniosłem sie na allegro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.