Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jakie wtryski i pompa paliwa??


JUZIU

Rekomendowane odpowiedzi

witam :hi:

NIedawno podnosłem moc swojej a4 przez chipa i wszystko jest super ale jak wiadomo zawsze jest mało :tongue4: wiec mam pytanie i prośbe o doradzenie na jaką pompe paliwa mam wymienić i jakie wtryski ponieważ jak widać na załączonym zdjęciu moc przy 5000rpm nage spada ponieważ za mało wydajna jest pompa paliwa i wtryski więc przosz o doradzenie jaki sprzęt będzie dobry

1CLBs0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy w jaka moc celujesz i ile masz na to kasy bo od tego trzeba zaczac myslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

NIedawno podnosłem moc swojej a4 przez chipa i wszystko jest super ale jak wiadomo zawsze jest mało :tongue4: wiec mam pytanie i prośbe o doradzenie na jaką pompe paliwa mam wymienić i jakie wtryski ponieważ jak widać na załączonym zdjęciu moc przy 5000rpm nage spada ponieważ za mało wydajna jest pompa paliwa i wtryski więc przosz o doradzenie jaki sprzęt będzie dobry

1CLBs0.jpg

skąd masz pewnośc ze jest to wina wtrysków i pompy paliwa???

śprawdzałes cisnienie na listwie????

tymi wtryskami które masz możesz spokojnie podlewac ogródek :polew: :polew: :polew: :polew:

mogą spokojnie znieśc 220kM

zacznij od wiekszej turbiny np: K04, bo ta która masz prawdopodobnie już dogorywa

no i nie zapomnij o wydajniejszym intercoolerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc jaka mnie interesuje to około 220km a co do PLN to nie najtańszym kosztem napewno :gwizdanie:

nie sprawdzałem ciśnienia na listwie ale tak mi powiedzieli jak chipowałem, powiedzieli ze turbo jest w dobrym stanie i juz nie chciał dalej zwiększac turbo bo niby pompa nie dawała rady a teraz jest ustawione na 1.3bara

[mod]poruszasz temat,który pojawia sie często na Forum-poszukaj troszkę[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...