Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto dostawcze


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

tomaszust, z którego roku ten twój merc i ile ma przejechane

Moj mesio jest z '91r. Na liczniku ma prawie 400.000km, a ile ma przejechane to nie wiem :mrgreen:

Ostatnio go odmalowalem i wyglada jak nowy. To byl swietny zakup. Nic przy nim nie robilem (odpukac). Zmieniam tylko olej, filtry i jezdze. Teraz musze tylko zregenerowac troche zawieszenie, bo cus stuka.

Jedyny jego minus to brak wspomagania :???:

[ Dodano: 2006-06-26, 16:29 ]

tomaszust, kupiłeś go w wieku 16 lat ? :P

No jakos tyle mniej wiecej mialem lat jak szukalismy z ojcem dostawczaka. W planie mielismy tez lublina, ale mysle, ze nie wytrzymalby tyle co ten Mietek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny jego minus to brak wspomagania

Znam ten bul mój ojciec ma VW LT28 zaje...ta maszyna nic się nie psuje ma przejechane prawie 380000 i jest w rodzinie od 10 lat ojciec przejechał na nim jóż ponad 200000 km i praktycznie ani razu go nie naprawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna maszynka :cool:

[ Dodano: 2006-06-26, 22:22 ]

Murzyn, i jak się ford sprawuje :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to ciezko powiedziec...2 dni tyra miedzy chrzanowem a Tychami...w najblizszym czasie czeka go maly lifting i oklejanie...jedno co moge powiedziec to ze jest nawet nawet dynamiczny (pusty) a i zaladowany na maxa jakos ciagnie, elektryczne szybki tez sa wypas :lol:

Ja nim nie jezdze tylko pracownicy, wiec najwazniejsze zeby byl bezawaryjny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fordzie troche w niewygodnym miejscu jest dźwignia zmiany biegów przeszkadza troche gdy jedzie się w 3 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12RAEL, kolego zerknij z ktorego roku jest ostatni post i nei odgrzebuj kotletow do tego w sumie nic konkretnego nei wniosles do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za OT .... a ja sie dziwilem czemu linki mi nie dzialaja :polew: :polew: uwielbiam jak ktos odgrzeje takiego kotleta z przed roku ;)

Murzyn .... transit jeszcze zyje ? jak sie sprawuje :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...