Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Wymiana rozrządu- jaki koszt


filter

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

ja u siebie wymieniałem jakieś trzy miechy temu, wyniosło w przybliżeniu 1100zł z częściami oraz robocizną, ale pewnie można to zrobić nawet w granicach 700 - 800zł, ja robiłem parę rzeczy kompleksowo w jednym zakładzie i nie szukałem gdzie konkretnie wymienić tanio sam rozrząd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy się różnie ceni, w starym audi jak pytałem wszedzie o wymiane rozrządu to każdy mechanik łapał się za głowę i mówił o matko to trzeba ściągać zderzak co najmniej pięc set sześćset złotych za robocizne, aż w końcu trafiłem takiego który powiedział mi za robociznę 200zł, jak zrobiłem zdumioną minę to powiedział że fajnie się tu wymienia rozrząd bo WYSTARCZY zdjąc zderzak i jest wszystko na wierzchu, moim zdaniem nie zawsze tam gdzie jest najdrozęj jest najlepiej, gdyby tak było to jeździł bym tylko do serwisu, ale tam to są dopiero jełopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy się różnie ceni, w starym audi jak pytałem wszedzie o wymiane rozrządu to każdy mechanik łapał się za głowę i mówił o matko to trzeba ściągać zderzak co najmniej pięc set sześćset złotych za robocizne, aż w końcu trafiłem takiego który powiedział mi za robociznę 200zł, jak zrobiłem zdumioną minę to powiedział że fajnie się tu wymienia rozrząd bo WYSTARCZY zdjąc zderzak i jest wszystko na wierzchu, moim zdaniem nie zawsze tam gdzie jest najdrozęj jest najlepiej, gdyby tak było to jeździł bym tylko do serwisu, ale tam to są dopiero jełopy

no tak tylko to troszkę roboty jest :gwizdanie: Trzeba płyn spuszczać żeby zdjąć chłodnicę przecież... Także to trochę czasu zajmuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jeszcze chłodnica ale widać to też nie było dla niego wielkie nie wiadomo co, wiadomo z takimi rzeczami jak rozrząd warto jechać do zakładu gdzie można liczyć na coś takiego jak gwarancja na wykonaną robotę itp, nie u henia w garażu który to za miesiąc zwinie d*pę i go nie znajdziesz, ale o takich warsztatach i mechanikach nie mówię ponieważ z nich nie korzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w aso na ori częściach 1600 pln

na bank da się to zrobic za połowę ale pamiętaj że producent przewiduje wymianę pompy wody co dwa rozrządy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...