Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGA] Nierówna praca na gazie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. mam taki problem ze po przełaczeniu na gaz auto nierówno pracuje stało sie to z dnia na dzień. na benzynie chodzi wszystko dobrze. został zrobiony przegląd instalacji i nic sie nie poprawiło. jak się okazalo po dłuższym sprawdzaniu zle pracuje jeden cylinder. przełożyłem przewód z innego cylindra i zamieniłem świece i nadal jest tak samo. po przełaczeniu na ten cylinder paliwa a na reszte gazu wszystko chodzi dobrze. więc padło na ceke zapłonową. czy ktos miał taki problem?

Opublikowano

a jak sie zachowuje na benzynie?

Opublikowano

Ja od wczoraj mam podobny problem, na gazie pracuje nie równo jak przełączę na benzynę jest ok. Kilka tyś temu byłem na wymianie filtrów w tyg podjadę na diagnostykę i zobaczymy. Jak sam dojdziesz do powodu takiej pracy daj znać :)

Opublikowano
  • Autor

na paliwie wszystko jest ok

listwy wtryskowe sa dobre bo były podkładane nowe i tez chodził nie równo

Opublikowano

a może przewód od wtryskiwacza gazowego sie grzieś przetarł? albo może padł komputer?

Opublikowano
  • Autor

gaz w aucie mam dopiero od pół roku ale od samego poczatku od czasu do czasu potrafił szarpnąc ale jaks mu to przeszło a teraz szarpie cały czas na gazie. we wtorek będe miec druga cewke to się okaże.

Opublikowano

gaz w aucie mam dopiero od pół roku ale od samego poczatku od czasu do czasu potrafił szarpnąc ale jaks mu to przeszło a teraz szarpie cały czas na gazie. we wtorek będe miec druga cewke to się okaże.

skoro szarpało od początku to trza było jechać z reklamacją od razu, bo nie powinno nic szarpać

Opublikowano

odłącz akumulator na godz, tez tak czasami mam.

Opublikowano
  • Autor

byłem z reklamacja ale ten mechanik powiedział że ze strtony instalacji jest wszystko dobrze, a jezeli chodzi o mechaników to szkoda gadac wszyscy tylko patrzą jak tu wyciagną kase.

Opublikowano

odłącz akumulator na godz, tez tak czasami mam.

po takim manewrze trzeba troche na benzynie pośmigać mysle ze conajmniej ze 30-50km i najlepiej zeby to niebył jeden odcinek drogi

Opublikowano

Jezeli masz podejrzenie cewki to zamień miejscami jezeli problem pojawi sie na innym cylindrze to winna cewka jezeli ciaz na tym samym to gdzies musi byc uszkodzona wiazka el. od LPG.

Opublikowano

byłem z reklamacja ale ten mechanik powiedział że ze strtony instalacji jest wszystko dobrze, a jezeli chodzi o mechaników to szkoda gadac wszyscy tylko patrzą jak tu wyciagną kase.

no nie wiem gdyby mi ktoś zakładał gaz , a przed założeniem byłoby dobrze , a po założeniu by szarpało to bym nie łyknął tego kitu, a do tego że mechanicy z założenia ciulają to wiadomo od lat :wallbash:

odłącz akumulator na godz, tez tak czasami mam.

to ile razy trzeba tak robić dziennie ? :polew:

ja bym jechał do gazownika i tyle a nie wymyslanie czasowych rozwiązań

Opublikowano
  • Autor

założyłem nowa cewke i nadal szarpie. teraz ma przynajmniej 100 procent pewności ze to wina instalacji umówiłem się z tym mechanikiem ze jak tego nie zrobi to niech wyciąha gaz i zwraca kase

Opublikowano

i mówisz że to tylko i wyłacznie wina jednego cylindra i na nowych listwach jest to samo to jeśli cewki kable i świece wykluczyłes to cos mi tu pachnie słabym spręzaniem dla jasności sytuacji może jakiś pomiar? a wogóle to mógłbyś opisac swoją instalke troche jakie wtryski reduktor jakieś fotki z pod maski to moze by komuś cos przyszło do głowy.

Opublikowano

a ja dalej twierdzę, że trzeba do gazownika, a nie mędrkować :gwizdanie:

Opublikowano

a ja dalej twierdzę, że trzeba do gazownika, a nie mędrkować :gwizdanie:

no to na co czekasz jedź :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

problem rozwjązany okazało sie ze komputer był uszkodzony założył nowy i wszystko gra

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.