Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Moja piękna A4 2.0 TDI Avant 140 KM


suwerus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Znalazłem wreszcie chwilkę czasu żeby podzielić się z Wami moja A4-czka. Sprowadziłem ja w lipcu zeszłego roku. Wymarzona, wypatrzona w necie. Pojechałem i na żywo jeszcze bardziej mi się podobała. Przebieg ok, 160 tys ale w środku jak nówka. No jedynie dywaniki welurowe troszkę wymęczone(kupiłem nowe gumowe i welurowe). Sprawdziłem po VINie i wszystko gra. Sprawdziłem testerem i wszystkie elementy fabrycznie malowane. Po sprowadzeniu zrobiłem standardowy przegladzik. Zrobiłem już kilka tysięcy i jeździ się jak marzenie.

Wyposażenie:

  • bi-xenony
  • czujniki parkowania tył
  • chromowane relingi,
  • chromowane listwy okien,
  • 8 poduszek powietrznych,
  • felgi alu lato 17'' 235/45 - zima alu 16'' 205/55
  • podgrzewane fotele,
  • elektryka przednich szyb i lusterka,
  • uchwyt na telefon - seryjny Bluetooth
  • kierownica skórzana multifunkcyjna
  • Skórzana dźwignia hamulca ręcznego
  • Przyciemnione szyby
  • Automatyczne światła

Planuje kilka modów. Jeżeli macie jakieś rady to słucham :mysli:.

Widziałem na forum przeróbki tylnich świateł na LEDy. Bardzo mi się podobały :good:. Może pokierowalibyście mnie jak to zrobić albo gdzie. Myślę też nad jakimś wirusem żeby poprawić osiągi, chociaż na razie nie narzekam.

Jeżdżę głownie po Wawie tak wiec wystarcza :>.

Zobaczcie oto kilka fotek:

9f132f265df463d8med.jpg

1acb9b491c684172med.jpg

65d23b2a3150805dmed.jpg

18493e28e0973e58med.jpg

572cfeca62c6c761med.jpg

f50166de64977cbdmed.jpg

b2bef067d5027e3emed.jpg

eb9c9e6fdc3d8fecmed.jpg

e4bd0dc0cdba2dedmed.jpg

4be1a8fa711afb39med.jpg

Zima:

446874ca36702383med.jpg

LED:

Mały modzik świateł do jazdy dziennej.

Jeżeli ktoś by był zainteresowany to przedstawiam wymiane standardowych żarówek P21w na BA15S (BIAŁY LED)

6560e1d235c40d10.jpg

1e66264697fb7209med.jpg

0b1e5052725b62bbmed.jpg

586bd1c574260ff6med.jpg

247251b6acd2db6dmed.jpg

1168fc584566946cmed.jpg

Pozd

Piotr (Suwerus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. co planujesz ?

moze zawiasik w dol :cool1: pomysl nad RNS E bo masz Multi i Blutka :>

Jeszcze nie wiem co planuje. Myślę ze zawieszenie narazie zostawię bez zmian.

Pooglądałem troszkę RNS-E i musze przyznać ze mnie kusi. Boje się tylko o sprzęt i szybę juz nie takie rzeczy widziałem w wawie. ;(

Narazie najbardziej myślę nad tymi LEDami z tyłu ale nie wiem jak sie do tego zabrać.

Fajne felgi na zimę :good:

Ja bym postarał się o fotele s-line i RNS-E, dużo to zmienia w środku.

Nad fotelami sie zastanowie bo na pewno dały by dużo w środku.

Myślałem narazie nad kierownicą z S-line 3-ramienna.

Mi tez sie podobają te fele na zimę :>. Kolega handluje nimi w wawie tak wiec mogę dać kontant.

fajne autko:) bezawaryjnej jazdy życzę ;):good:

Dzięki za opinie i też zycze bezawaryjnej jazdy.

fajny avant :good:

popatrz na forum jakie koledzy mody robili w B7 i bedziesz wiedział co i jak :wink4:

Właśnie zaczynam szperać po forum. Może mi cos wpadnie w oko. :wink4:

Pozd :hi:

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty kolorek :good: życzę bezawaryjnego użytkowania i gratuluję zakupu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty kolorek :good: życzę bezawaryjnego użytkowania i gratuluję zakupu :good:

Mi tez sie kolor bardzo podoba. Mial być trochę jaśniejszy. Potem chciałem czarny ale jak zobaczyłem ten to juz wiedziałem ze to waśnie to :rolleyes:.

Mam nadzieje ze będzie bezaawaryjne. Narazie podczas tych mrozów (-27) spisywał się rewelacyjnie.

Właśnie mam pytanie. Kiedyś jeździłem Ibiza z silnikiem 1.9 TDI 130 KM i całkiem inaczej paliła.

Teraz nie wiem czy to akurat mój model czy wszystkie BLB tam maja ale jakoś dłużej (jakieś 3 sek) trzeba go kręcić :kox:. Mam nadzieje ze tak musi być. :>

Ladna :good:

zawiasik w dol :thumbdown:

Dzięki za opinie.

Ostatnio zaparkowałem obok takiej same A4. Samochody stały tak samo i blisko siebie. Jak sie przyjrzałem z tyłu to odrazu bylo widać ze mój jest wyższy. Pewnie zawias w dol zrobił by swoje ale sie nad tym zastanawiam. W Wawie czasami lepiej jak jest wyżej. Szczególnie teraz mi to pomagadal jak bylo tyle śniegu :good:.

Pozd

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty kolorek :good: życzę bezawaryjnego użytkowania i gratuluję zakupu :good:

Właśnie mam pytanie. Kiedyś jeździłem Ibiza z silnikiem 1.9 TDI 130 KM i całkiem inaczej paliła.

Teraz nie wiem czy to akurat mój model czy wszystkie BLB tam maja ale jakoś dłużej (jakieś 3 sek) trzeba go kręcić :kox:. Mam nadzieje ze tak musi być. :>

cos z tym jest bo mi BLB jak kupilem to palilo na dotyk , a tyz prze tym jak sie wszystko zesralo to wlasnie pierwszym obiajwem bylo to ze na cieplym trzeba bylo chwile zakrecic...

Fajne felgi na zimę :good:

dokladnie , kapitalna musze na taka pomyslec na przyszly sezon.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki furki kolego! :good: Looknij na mody jakie tutaj inni skrobią i na pewno coś wpadnie Ci w oko. :wink4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty kolorek :good: życzę bezawaryjnego użytkowania i gratuluję zakupu :good:

Właśnie mam pytanie. Kiedyś jeździłem Ibiza z silnikiem 1.9 TDI 130 KM i całkiem inaczej paliła.

Teraz nie wiem czy to akurat mój model czy wszystkie BLB tam maja ale jakoś dłużej (jakieś 3 sek) trzeba go kręcić :kox:. Mam nadzieje ze tak musi być. :>

cos z tym jest bo mi BLB jak kupilem to palilo na dotyk , a tyz prze tym jak sie wszystko zesralo to wlasnie pierwszym obiajwem bylo to ze na cieplym trzeba bylo chwile zakrecic...

Fajne felgi na zimę :good:

dokladnie , kapitalna musze na taka pomyslec na przyszly sezon.....

To mnie pocieszyłes z tym odpalanie :slina:. Mam nadzieje ze nie jest to zbyt wielka usterka.

Powiesz cos wiecej? A w szczególności co sie "zesralo" :kwasny: i ile kosztowali. :evil:

Co do felg to nówki sztuki. Kupiłem łącznie z nówkami oponkami Dunlop SP Winter Sport 3D

Sprawują się super i naprawdę polecam.

Gratki furki kolego! :good: Looknij na mody jakie tutaj inni skrobią i na pewno coś wpadnie Ci w oko. :wink4::kox:

Patrze i patrze i wybrać nie mogę. Musze zrobić jakaś listę i potem pomału z niej wybierać bo inaczej nie zacznę.

Najchętniej to zaczął bym od jakiegoś wirusa ale boje sie o ten wspaniały silniczek BLB.

Dzięki za podpowiedzi.

Pozd

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Twoim aucie zmienilbym zderzak z przodu na S-line'owy :decayed: Naprawdę dużo ładniej samochód wygląda.

Czarne szybki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez miałem problem z odpalaniem na ciepłym. blb tak mają. słuszalem ze coś tam z czasem sie wyrabia i tak robi. ale znajomy który robił mi chipsa w programie tez pozmieniał coś tam i teraz pali na dotyk. sorry że nie podaję konkretów ale nie chciał powiedzie co zmieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie ledziki dostane,dawaj szybko namiary,na fisie jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...