Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jakie sprężyny do tego zestawu?


zbyszek512

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych towarzyszy :hi:

Borykam się z takim problemem, a mianowicie nie wiem jakie sprężyny obniżające zakupić do mojego autka, żeby nie zgubić przyjemności z jazdy a auto dobrze się prezentowało na eSowych felach:

869209093.jpg

i takich oponkach:

http://www.allegro.pl/item879292696_opony_letnie_225_45r17_225_45_17_wanli_shop_okazja.html#gallery

Jeśli wraz ze swoimi propozycjami wyślecie jakieś fotki autek z proponowanymi sprężynami będę bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eibach Pro Kit, sklep on-line www.prince.com.pl ew. tel. 0618488826 innego szmelcu nie kupuj, jak masz świeże amorki to będzie super śmigało auto, jak masz wyjechane to kupuj Bilsteiny z www.amortyzatory.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam spreżyny firmy eibach lub weitec. Do tego amortyzatory Bilstein. Miałem taki zestaw w poprzednim aucie i było w sam raz. Teraz na gwincie trochę za twardo jest. Cena nowych wysoka, ale można czasami trafić na używkę. Ja kupiłem używane 3 miesiące spreżyny za 300zł Warto szukać na allegro itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydrauliki :good: twoje zdanie, moje doświadczenie i innych kolegów z forum którzy za moją namową zamontowali Pro Kit, na dniach powinny być rabaty dla forumowiczów więc niech kolega może się wstrzyma z zakupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...