Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co o tym sądzicie?


Hosse88

Rekomendowane odpowiedzi

co myslicie o tym, bylem tam i gadalem ze sprzedawca sa to chinskie podroby podobno dobrej jakosci, cena jest kuszaca wraz z oponami sprzedaje to po 390f czyli jakies 1800 PLN ale nie wiem czy sie na to decydowac moze ktos moglby cos doradzic?? http://cgi.ebay.co.uk/17-RS8-ALLOY-WHEELS-Audi-VW_W0QQitemZ260517068885QQcmdZViewItemQQptZUK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET?hash=item3ca8070055

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak opony sa nowe nie pamietam firmy ale sprzedawca mowil ze jest to wyposrodkowanie miedzy cena a jakoscia ale wiadomo jak to sprzedawca, jest w stanie powiedziec wiele zeby sprzedac swoj produkt... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tanio, to normalna cena nie jest to okazja i nie tylko u nich mozna kupic te fele za ta kase, ale u nich pasuje mi bo mam do nich 7km gdyby cos sie dzialo niedobrego a nie jest to zadna wysylka itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska ta fela. Od 18 cali wzwyz.. :kox:

nie chodzi mi o to czy jest to fajna felga itp, chodzi mi o to czy wiadomo cos o jakosci tych chinoli i o to jak one sie beda sprawowaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska ta fela. Od 18 cali wzwyz.. :kox:

nie chodzi mi o to czy jest to fajna felga itp, chodzi mi o to czy wiadomo cos o jakosci tych chinoli i o to jak one sie beda sprawowaly.

cieżko powiedzieć,chyba dopuki w coś nie uderzysz-nie przekonasz sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony nie wiem, tak jak pisalem podobno jakies srednie, ale pocieszajace jest to ze sprzedawca ma 100% pozytywnych opinii, wiec moze nie rozsiewa strasznej lipy. ale tutaj znalazlem jeszcze lepszy deal: http://cgi.ebay.co.uk/18-RS8-ALLOY-WHEELS-WITH-TYRES-FIT-AUDI-AND-VW-B-STYLE_W0QQitemZ260517648850QQcmdZViewItemQQptZUK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET?hash=item3ca80fd9d2

czyli 18' za jakies 1880 z opona, tylko te maja rozstaw 5x112 a nie wiem dokladnie jaki ma b5 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj znajomy jezdzi na chinolach w pasku B4 na obnizonym zawieszeniu. po sezonie felgi idealnie proste.

inny znajomy jezdze w A3 na felgach takich samych jak w Twoim linku. chyba drugi sezon smiga i tez nic...

nie przesadzajmy ze chinole sa jak plastelina. pewnie sa mniej wytrzymale jak oryginaly lub firmowe, wiadomo, ale bez przesady ze kilka podjazdow pod kraweznik i beda krzywe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim kupisz te felgi upewnij się na 100% czy mają ten rozstaw o który Ci chodzi a mówię tak nie przez przypadek. Miałem do kupienia takie same i z identycznym rozstawem, przejechałem po nie 430 km i co sie okazało, zamiast mieć 5*112 miał 4*112 a właściciel tak mnie zapewniał , że będą pasowały do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś może o możliwość zakupu samych felg, jaka cena?

O ile felgi mogą dawać rade, to w tej cenie te opony to pewnie najgorsza chińszczyzna, a wiadomo że opona jest dość ważna, szczególnie przy takim rozmiarze :cool1:

Przy tym wzorze ja bym sie zdecydował na 18" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo tez zalezy jak kto i gdzie jezdzi, roznie moze te felgi eksploatowac, pociesza mnie fakt ze sprzedajacy ma 100% pozytywow. no nic jeszcze mam czas wiec bede sie zastanawial... a apropo tego czy to jest napewno ten rozstaw, to ja mieszkam 7km od sprzedawcy wiec wiadomo, polaczek wynegocjowal sobie zalozenie w tej cenie :) a opony oczywiscie ze moge wybierac inne cena samej feli 17' to cos kolo 270f nie mam kalkulatora ale to tak mniej wiecej 4.5 x 270 = ? ;) i chyba tez uderze w 18' bo sa niewiele drozsze i o wiele ladniejsze ale jeszcze zobaczymy, szukam jakis interesujacych uzywek w okazyjnej cenie na ebayu i w innych zrodlach anoz moze trafie ori... zobaczymy mam czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony oczywiscie ze moge wybierac inne cena samej feli 17' to cos kolo 270f nie mam kalkulatora ale to tak mniej wiecej 4.5 x 270 = ? i chyba tez uderze w 18' bo sa niewiele drozsze i o wiele ladniejsze ale jeszcze zobaczymy, szukam jakis interesujacych uzywek w okazyjnej cenie na ebayu i w innych zrodlach anoz moze trafie ori... zobaczymy mam czas...

na mój łeb, dobrze kminisz :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał za taką kasę. Te chinole też muszą spełniać jakieś normy. Każdy je krytykuje a założę się, że 80%

osób na forum takowe posiada. Ja też mam jakieś nie ori i już nie jedną dziurę wytrzymały, a w Polsce chyba mamy gorsze drogi niż w Anglii.

Na twoim miejscu zdecydowałbym sie na 18" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...