Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MY02 WRX - mój nowy fun car

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tja a najlepsze to ze wyglada dokladnie jak WRC i ma zamkniety blok 2.2L ktory zniesie wszystko :evil:

Opublikowano
  • Autor

Zakupy, zakupy, zakupy ... :-)

1. Nowe opony zimowe Continental TS830 w rozmiarze 205/50/17 - latałem na nich już dzisiaj u Wróbla - cud, miód, malina:

contiwintercontactts830.jpg

2. Klocki Ferodo DS2500 (przód) i DS2000/Performance (tył):

ferodopads.jpg

3. Ori sprężyny aby przywrócić pożądany Rally Look ;) :

spryny.jpg

4. ATI Guage pod

wrxcenterpod2006newspra.jpg

5. Nowe radio w wersji europejskiej (łapie inne stacje niż tylko Radio Maryja i posiada RDS):

radioj.jpg

6. Do radia nowa, niezniszczona ramka:

ramkat.jpg

7. No i rzecz najważniejsza - nowe białe kierunki :D

kierunki.jpg

Jutro oddaję furę do 4turbo na montaż sprężyn, klocków i wymianę przewodów paliwowych. Bzdety zamontuję jak znajdę chwilę - na razie szkoda mi auta odstawiać jak nie muszę - codziennie latam po lotnisku :-)

Opublikowano

Widzę że prace poszły pełną parą, też chciałbym mieć taką drugą zabawkę na pas :kox:

Opublikowano
4. ATI Guage pod

skolko placiles za daszek i gdzie go kupowales ?

Opublikowano

Widziałem autko na racingforum..fajne tylko ten mały parapet jakoś mnie się nie widzi :wink4:

Opublikowano
  • Autor
4. ATI Guage pod

skolko placiles za daszek i gdzie go kupowales ?

Kupiłem w RallySport Direct z US. $128 + wysyłka.

Mogą wysłać do Polski, tylko jeżeli przesyłka ma iść tańszym USPS to trzeba zapłacić kartą, a jak ktoś chce płacić przez PayPal, to wtedy w grę wchodzi tylko wysyłka UPS.

W razie czego podaję bezpośredni namiar na gościa ze sklepu:

Tanner Swensen

RallySport Direct Customer Service

[email protected]

Opublikowano

Jeżeli już to szpera z STI by się przydała :>

http://www.allegro.pl/item894133595_szpera_dyfra_tylniego_subaru_sti.html :naughty:

Dobra to cena ?

he he chcialo by sie :tongue4: , to nie takie poroste , raz ze ten mechanizm roznicowy ma inne przelozenie , dwa nie bedzie pasowal.Do WRXa to da sie jedynie wsadzic cos aftermarketowego typu Quaife , Kaaz , lub fabryczne mechanizny STI ale ze starszych modeli , tych ze skrzyniami 5MT , ale przy kosztach jednej 3,5K i dalej slabowita skrzynia to zawracanie dupyy.Lepiej wsadzic uzywana skrzynie 6MT z STI razem z dyfrem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z weekendu:

img01m.jpg

img02gi.jpg

img5769a.jpg

I jeszcze efektowne parkowanie w bandzie (to już po 10min odkopywania, jak fura trochę bardziej do poziomu wróciła; na początku była obawa, że się na dach obali :D jak iść w bandę, to na grubo :D :D :D ):

201002063371.jpg

Opublikowano

Ta z lewej jakaś pogięta :polew:

Opublikowano

Chłopaki opowiadali, że nie mogli sobie pojeździć, bo ciągle traktor był na trasie gdyż ELb nie potrafił odjąć kiedy trzeba... :polew: :polew: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

O przepraszam bardzo ! Elb był tylko raz poza trasą, przez całe 6h katowania non stop i prawie 200km oesowych.

Za to jak już pojechał w bandę ... to na grubo :>

Opublikowano

no widzę właśnie, że musiało być na pełnej piździe w tym miejscu :decayed:

fama niesie na mieście, że upalasz u Wróbla tak intensywnie, że będziesz szedł dalej na wiosnę :naughty:

a głupi nie jesteś, kupisz E9 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Aaaa tam od razu intensywnie...

Normalnie, codziennie od poniedziałku do piątku po 2h dziennie, i tak od 3 tygodni + raptem 6 zaliczonych pojeżdżawek. A kolejna już w ten weekend, na którą cię serdecznie zapraszam !

Opublikowano

Jak wkońcu dojdą mi nowe zimówki to się zjawię skopać ci dupsko :good::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak w końcu dojdą mi nowe zimówki ...

... to skończy się zima :polew:

Opublikowano

Jak w końcu dojdą mi nowe zimówki to się zjawię skopać ci dupsko :good::naughty:

dopiero zimowki zamowiles??? moze wreszcie to EVO zacznie jezdzic w winklach :gwizdanie:

Opublikowano

w listopadzie założyłem nowy komplet...

a teraz mam zimę slick

wnioski wyciągnijcie sami, szefuncie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

aaaaa to zmienia postac rzeczy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Szefunciu, może byś się pojawił na jakimś TJSie ... a nie tylko słyszymy, że nie ma czasu, nie ma opon ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.