Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MY02 WRX - mój nowy fun car

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ok :good: jak wyglada taka lekcja u wrobla ? on siedzi z toba i mowi Ci co i jak masz robic jak w jezdzie eLka?

Tak siedzi na prawym i mówi kiedy masz dodać gazu, kiedy ująć, kiedy skręcić, jak wejść w zakręt - aż sam załapiesz. Ja przez miesiąc jazy u Wróbla nauczyłem się więcej, niż przez poprzednie 15 lat jazdy samochodem. Naprawdę bardzo gorąco polecam, nawet tym którzy tak jak ja zrobili autem 500kkm i wydaje im się że potrafią jeździć.

Jutro jest kolejny fajny event szkoleniowy w Ułężu, właśnie z Wróblem.

Opublikowano

A co za różnica? Najpierw ogarnij to co masz - naucz się prawidłowego operowania kierownicą, hamowania, zmiany biegów - wchodzenia oraz wychodzenia z zakrętów.. nie ma na co tracić czasu i odkładać na później.

Opublikowano
  • Autor

Na poprzednim Ułężu była babka 45 lat Focusem i też dawała radę :good:

Były też chyba 2 Astry, celica FWD.

Opublikowano

Ładniutki, wręcz nazbyt żeby je upalać :good: :gwizdanie:

Opublikowano

eee tam-po to zostały stworzone :kox::wink4:

Opublikowano

24f995b485fdfdef.jpg

widziałem tego subaraka na żywo w UK, prezencja super, maska carbon, Elb pomyśl o tym zestawie kolorystycznym :kox:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 22:10_________________________________________________9a13cd811e05ca1e.jpg

c689bab3680b6068.jpg

aa629f62f45be895.jpg

b3d1aa99a11e1e6a.jpg

1780bb5c98d9a3a1.jpg

Opublikowano

Panowie-posty nie na temat-po prostu wywaliłem i przywołuje Was do porządku-nie załatwiajcie prywatnych spraw na Publicznym Forum...tak mała prośba ode mnie... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tor Kielce 15.02.2010

dsc_34002.jpg

dsc_35831.jpg

Opublikowano

Jak nic fotogeniczna gęba :decayed:

Grunt, że w fotelach już jako tako siedzi :kox:

Na kolcu widzę nie wpuścili na Kielce :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie ma to jak dociążenie przedniej osi zwałami śniegu w zderzaku, ja tam mam nie dlatego, że śmigam po zaspach tylko ze zbytniej gleby w struclu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ułęż 13.02.2010

DSC_8265.jpg

Opublikowano

Dawaj Elb jakiś filmik , foty fajne ,ale tak to ja do pracy dojeżdżam :D

Opublikowano

Dawaj Elb jakiś filmik , foty fajne ,ale tak to ja do pracy dojeżdżam :D

:shocked: :shocked: no to mega wieś :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dawaj Elb jakiś filmik , foty fajne ,ale tak to ja do pracy dojeżdżam :D

Kupuję kamerę Motorsport Hero HD, więc będą od następnego weekendu odboardy :good:

Opublikowano

Motorsport Hero HD

:good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Aż tak dobrze to mi się nie powodzi 7500zł za kamerę to nie dam. Hero HD kosztuje 1250zł.

Opublikowano

No cena lekko zabija , ale sprzęcik naprawdę kox.

Opublikowano

musicie się Panowie przenieść na forum fotografii i video-filmowania ślubno komunijnego :polew::naughty:

Opublikowano
  • Autor

musicie się Panowie przenieść na forum fotografii i video-filmowania ślubno komunijnego :polew::naughty:

Tam już byliśmy ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.