Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

n o jak to ?to kiedy będą jutro ? obyś się wyrobił kolego :D aparaty już przyszykowane:D hehehehe ty tam nie pić mi :) brać drivera:) chlapniemy coś na spocie hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jutro wybieram sie na podwojny wieczor kawalerski to wypic trzeba chociaz troszke a w razie co drugiego kierowce bede mial ;) tak wiec jak bede mial dobre samopoczucie to na spocie wypije sie jakies piwko :good: a aluski bede mial dopiero w poniedzialek :(

ale ogolnie to kupilem takie http://moto.allegro.pl/item985872146_5x112_audi_volkswagen_seat_skoda_mercedes_ford.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no nie powiem :D heheheh kawał porządnego rimsa. Kurde szkoda ze w poniedziałek ;/ shit madafaka. Ja swoje już mam zapodane:) a wyglądają hehehe wiesz tak jak na avatarze:D acha a co z galcem??? będzie na spocie ? kurde coś zamilkli wszyscy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuuuuuuuuurde szkoda, jeden z konkretnych ludzi odpadł. No cóż szkoła is very important :) będziemy wpierdzielać kiełbachę i popiajać pepsi w okrojonym towarzystwie co nie oznacza gorszym :D heheheh Ja tam jestem Ready jak zwykle zresztą. Moja niiunia ma już olej wymieniony, wiec moge punkty od a do z oblecieć:D dziś sie elektryka robi i jutro odbieram mojego krążownika. Także ja na spocie będę na 200% - Miedwie+Audi+MartineZ=grill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja bestia tez jest przygotowana plyny uzupelnione olej wymieniony jedyne co to nie ma letnich kolek z aluskami (na ktore czai sie wlasnie Galec zeby mi buchnac :P ) a to juz bardzo duzy brak :P ale bedzie drewienko bedzie grill :P i beda dobre plany :P no i postaram sie oczywiscie wziasc jakas pilke do siatki czy cos w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie napiszcie miejsce godzine spotu i ew miejsca i godziny jezeli spotykacie sie wczesniej i lecicie grupami;p bo sie tak rozpisujecie ze ciezko bedzie znowu cos znalesc hehe :D a pogadamy jak bedziemy juz na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam swój plan zajęć na sobotę i drogę do Was-klubowiczów, pomijam to że wstaję :) rano hehehe a więc Czekamy na piątka z Gryfic-A6 i wyruszam-A6 z Nowogardu z chłopakami Baryła-Supra, Majkel - A4, Radek - Nissan o 10:45. Zajeżdzamy w Debicach po klubowicza Cysia-A4 i gonimy na Stargard. W stargardzie jestesmy o 11:20-11:30 i czekamy jakieś 10min pod biedronką na reszte super furaczy no a potem lecimy na Miedwie, czyli tak by być na 12tą i przedsięwziąć ewentualne dalsze plany. Maciej8891 zajebioza jak bedziesz miał gałę do siaty :D

Reasumując Miedwie godzina 12ta :) no i wiem że chłopaki chyba ze Szczecina sie kumają pod Mc Donaldem na Struga. i też gonią razem.

Cysiu w Dębicach czekać będziemy na ciebie koło waszego radaru :D przy sklepie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i elegancko :) ja sie nie umawiam pod mc bo nie wiem o ktorej bede mogl dojechac:( ale mam nadzieje ze dojade:D jakies szkolenie mam i kurde nei wiem jeszcze o ktorej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grrrrrrrrrrrrr alektryka ogarnięta mogę spokojnie gonić na SPOOOTA z gamą kolorów na zegarach :) Kurde Panowie chłopak jest do rzeczy jak potrzebujecie dobrego elektryka to dajcie znać dam wam namiary na gościa który ogranął kibel w moim furaczu :D i to robi w czasie którym mówi a nie za rok dwa czy w marcu 64-go. Ja go przetestowałem i wiem że jest dobry. Tak jak było namieszane to nawet kolo który alarm mi zakładał nie chciał sie tego podejmować albo powiedział bym załatwił taką samą Audinę wtedy on dojdzie co jest zgrane. Ten koleś zrobił to sam i jest strasznie zacięty jak do czegoś nie może dojść to się nie poddaje, siedziu aż zrobi! Gorąco polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh a moja niunia właśnie jest na wymianie termostatu. Kurna, zupełnie zapchane mam weekendy ale powoli teraz będzie luźniej to w końcu pierwszy raz sie pojawie na spociku z żonką :) Trzeba Was poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie niech ktoś screen zrobi z mapki google i pokaze gdzie jest konkretnie ta plaża bo ja nie wiem czy zdaze a nie chce mi sie krazyc tam i szukac:D lepiej dojechac odrazu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka 11:50??? :) Cysiu :) jak na 12tą umówiliśmy sie na Miedwiu pod radarem bądź gdzieś 11:10

Dobra ja już do kupy kaca pozbierałem i lece po furacza i małe zakupska. Widzimy sie na spocie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...