Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

prawdopodobnie tez uda mi sie dojechać ale kurde czy 10 to nie za wcześnie trochę :tongue4:? Swięta są.. :kox:

macie możliwość zabrania jakiś suchego drewna na ognicho ? chociaż na rozpałke bo potem cos pewnie sie znajdzie.. czy bierzemy grilla żeby sie ogrzewać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze Szczecina ktos pomyka wogole?? Bo moze i ja sie skusze chodz nie gwarantuje na 100% jak cos to piszcie albo dzwoncie 503 692 182.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesołych świąt pany!!!!

ja tez na kulig sie pisze kawałek drewna w bagażnik i lecimy tylko Pany jedna sprawa dajcie chociaż pospac... proponuje 11:30 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to umówmy sie na 12ta w kluczewie ! dosyc szybko sie ciemno robi wiec sami wiecie :/ jak cosik to 11:30 wyjazd spod lidla w Nowogardzie i spotykamy sie wszyscy koło maćka w Stargardzie pod biedronką :D stała miejscówka :D[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________no i pamietajcie ze ktoś kurde musi mieć quattrówę i ciągać bo ja tym razem nie dam rady ze względu na ten reduktorens !

ok wiec dla jasnoście

1. Martinez

2. Majkel

3. Maciek

4. djbojus

5. dawid

6. baryła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec dla jasnoście

1. Martinez

2. Majkel

3. Maciek

4. djbojus

5. dawid

6. baryła

7. bert851

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i elegancko[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 15:02_________________________________________________pozostaje cysiu, piatek, davidoff do ogarniecia, czy sie pisza na jutro i spiidy z denveco oraz cor oraz najważniejsze quattro do ciągania !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja kolo 11:30 bebe w maszewie czekał na orlenie.... pozdrawiam i dozobaczyska..... a tym czasem smacznego :beer1: :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciekawe jak tam droga bedzie. Na tych letnich kapciuchach to jak na lyzwach bedzie mi sie jechalo jak bedzie szklanka na drodze. |

martinez1980 ja jako prowadzacy kulig odpadam bo quattro nie mam. A szkoda bo to fajna sprawa :naughty:

Spiidy jak by co to dryndnij albo skrobnij esa (503 692 182) do mnie rano to sie gdzies ustawimy by dojechac na te kluczewo bo nie bardzo pamietam jak dojechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurde cor sie nie odzywa i nie wiem czy bedzie czy nie a on quattrowe ma :D[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 00:34_________________________________________________dobra wiem juz ze cor i piatek odpadają a davidoff nie odzywa sie :/ [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 01:01_________________________________________________chyba nie bedzie nas zbyt wielu:/ ale ja jak powiedziałem że będę to będę :evil: nie mamy auta do ciągania ale przynajmniej sie poślizgamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie adres, miejscowosc jakby co,gdzie jest to lotnicho to wbije w nawigacje.

Aha no i VAGa jesli by ktos mugl zeby wzial bo mam na wyswietlaczu dziennym km In2. Zeby to skasowac. Jakby co to do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest w stargardzie na os.lotnisko kieruj się na BRIDGESTON'a a później na CARGOTEC i tam już będziesz na lotnisku jak coś to dzwoń to pokierujemy 510 950 630 ale jak się wyrobisz to spotykamy się wszyscy na parkingu pierdonki tuż przy obwodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze dawidoff sie wyrobi, powiem mu by wział Vaga ja wezmę kabel zreszta on pewnie tez weżmie jak coś, spotkajmy sie koło biedrony[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 10:37_________________________________________________radze sie ciepło ubrać :D[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 10:42_________________________________________________dobra ide po brykę i pale kapcie, do zobaczyska jak coś to dzwońcie 508 993 275 albo maciek 510 950 630

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...