Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze i ja wpadne na kluczewo oczywiscie nie bede sie sciagal :P bo moja turbina juz jest na koncowce ale popatrzec ;) moze moze ::))

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz na koncówce ? czemu?

ja 14ego pojade bo nawet na nk u kumpla widzialem ze zaprasza bo bedzie jezdzil to zobacze co tam pokaze :)

jedzie ktos z was?

Opublikowano

szykujcie maszyny na jutro na 12:00 na chociwel

Opublikowano

Cornek, jak pojechaliście to jeden gosciu mówil ze go kiedys objechales hah :)

dla samej akcji z policją opłacało sie jechac na chociwel.. poza tym w kólko jezdziły bm-ki i w sumie tyle ; :kox:

Opublikowano

i co panowie jakiś spocik się szykuje teraz na weekend ? bo jak narazie zamontowałem skórkę i podłokietnik :) i można przyjechać na spocik :)

Opublikowano

no spocik planowo sie szykuje, a jedzie ktos na kluczewo ? ja prawdopodobnie pojade ale jako pasazer :drunk::naughty: i jezeli pojade to na spocik na wałach raczej nie wpadne ..

Opublikowano

no ja na kluczewo jadę bo mam raptem kilka km :D Galec i Aruzz zapewne też pojadą więc już 3 auta będą

Opublikowano

Ja bankowo na kluczewo mykam :naughty:

Opublikowano

a niech to kurzy dziub mam inwenturę w robocie od piątku, jak się wyrobię to będę w niedzielę na kluczewię, a jak nie to albo się spóźnię albo mnie niebędzie :/

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Kto będzie w Niedziele na wałach???

Opublikowano

Ja bede w niedziele na walach, godz 18 (21.11.10)

Opublikowano

Kurcze na wałach nie wiem czy będę na pewno będę w Stargardzie na Kluczewie także jak dasz rade to wpadaj o 12 na lotnisko będzie można zrobić logi dynamiczne przy okazji i oblukać ten sterownik skrzyni

Opublikowano

postaram się być na kluczewie i może na chwilę wpadnę na wały

Opublikowano

:hi:

Kto będzie w Niedziele na wałach???

:hi: Ja będę. Chyba, że będzie lało to sobie odpuszczę.

Opublikowano

Kurcze na wałach nie wiem czy będę na pewno będę w Stargardzie na Kluczewie także jak dasz rade to wpadaj o 12 na lotnisko będzie można zrobić logi dynamiczne przy okazji i oblukać ten sterownik skrzyni

wlasnie to jest problem. ale ok, pewnie i tak sie jakos zlapiemy :)

aaa, umialbys odblokowac pelny FIS? i tak musze jeszcze manetke kupic, ale to chyba bedzie mniejszy problem...

Opublikowano

Ja też będę na Kluczewie :)

Opublikowano

no to i ja wpadam z Majkelem :D dawac :)

Opublikowano

Widzę że sporo nas będzie i tak ma być :)

arczito nie wiem czy umiem odblokować pełny fis będzie trzeba poczytać a potem popróbować :decayed: wpadaj na kluczewo jak dasz radę zobaczymy jak mocno 2.0T objeżdża 1.8T a może i nie objeżdża :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.