Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Najblizej ja mam i piatek,ja niestety nie dam rady ale mysle ze panowie z bmw maja tam z kolesiem kontakt. Trzeba zagadac i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moze i ja bym sie przylaczyl, tylko na letnich oponach zostane daleeeeeeeeko w tyle :kox: choc w ubiegla zime przejezdzilem na letnich, w lobzie bylem kilka razy (100 km od szczecina) i jak widac wrocilem :naughty:. A panowie mam pytanko tak na marginesie. Ma ktos dojscia do diagnosty by mi przeglad podbic, zataszczyc dowodzik itd, bo w aucie jest pare znaczacych drobiazgow do zrobienia a na chwile obecna mam inne wazniejsze wydatki, a auto i tak wiecej stoi niz jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz podjechać na tamę pomorzńską w tym samym budynku co serwis kia tam jak podjedziesz to jest duża szansa że Ci podbije dowodzik jak coś znajdzie a jak nie to i tak nic nie zapłacisz[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 17:00_________________________________________________a co do wypadu na lotnisko to bys ulokowal sie miedzy nami to jakbys zostawal w tyle to ktos by pchnał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokretnie to mi chodzi o to zeby pojechac dac dowodzik diagnosta by posciemnial co nieco, ewentualnie powiedzial co by bylo do robienia i zeby bez problemu podbil. Dal bym tyle ile sie nalezy plus wiadomo za zalatwienie sprawy i wszystko. A najlepiej to pojechac bez auta, szybka akcja i po temacie.[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 17:24_________________________________________________Cysiu koncepcja dobra bo tyly sa obstawione, ale przod pozostaje nie zabezpieczony. Jedyne rozwiazanie to takie by podczepic linki z przodu i z tylu mojego auta. Ten z przodu by mnie ciagnal gdbym mial problemy z ruszeniem a ten z tylu by mnie hamowal w razie potrzeby :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no cor, nie teraz,planujemy go na 2,3 lub 4 dzien swiat, tak by kazdy mial wolne i by byla zajebioza frekwencja tak jak na ostatnich zimowych spotach. Co do denveco, zawsze jechalismy razem i nikogo nie zostawialismy. Jedziemy razem i staramy sie wracac razem w kolumnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też pasi 2 dzionek, niech kazdy pisze kiedy się pisze:D mam nadzieje ze snieg sie utrzyma jak nie to sobie to przesuniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal za malo ludzi do ciagniecia mnie :naughty: oponki zimowe mam ale felgi potrzebne mi sa do tego ;> Ale patrzac na pogode to chyba lada dzien wiosna sie zacznie ;) hahaha.

Pogodnych swiat wszystkim zycze

Ja bym preferowal kluczewo, krotsza meczarnia jadac na letnich, bo i blizej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja patrze za okno i pogodę widzę w sam raz na kulig :) znów mrozi i ma spaść 10cm śniegu. co do samego kuligu, ktoś ma quattro ??:/ bo u mnie niestety reduktor poszedł i czekam na wymiankę i niestety nie dam rady ciągać swoją bestią :(

A wogóle to składam Wam wszystkim koledzy najserdeczniejsze zyczenia, spokojnych i wesołych świąt, bezawaryjnych furek :) i super zabawy na kuligu :) mam nadzieje ze wypali :) i znow polatamy boczkiem po płycie lotniska :D[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 23:37_________________________________________________ps. ostatnio poleciało DVD i rozstrzelaliśmy je z miłą chęcią :) tak teraz poleci stary laptop :evil: który mi odmówił posłuszeństwa:) już widze jak ładuję w niego śrut :evil:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 02:15_________________________________________________to jak juuutro lecimy ??????????? myślę że nie ma innej opcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...