Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Godzina 18.00 Wały Chrobrego (kostka) :>[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________Zrobię wstępną listę na wszelki wypadek :>

1.Cor72z

2.Cornek

3.Hasiuk89

4.kuroń

5.denveco

6.gregor1844

7.konrad_A4

8.darasajjj

9. dzik

no to pokażesz swój nowy nabytek :naughty:

dla Ciebie przyjadę golfem:P

to staniesz daaaaleko od nas :polew:

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ja w razie czego uprzedzam przed czasem, ze nie wiem czy bede na 100% . Wszystko zalezy od mechanika :confused4:, jutro jestem z nim umowiony

Opublikowano

prawdopodobnie ja się w końcu zjawie - zapoznam bande Drombo ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dawaj Dawaj Yattaman :kox:

Opublikowano

Godzina 18.00 Wały Chrobrego (kostka) :>[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________Zrobię wstępną listę na wszelki wypadek :>

1.Cor72z

2.Cornek

3.Hasiuk89

4.kuroń

5.denveco

6.gregor1844

7.konrad_A4

8.darasajjj

9. dzik

no to pokażesz swój nowy nabytek :naughty:

dla Ciebie przyjadę golfem:P

to staniesz daaaaleko od nas :polew:

nie ma to jak stary znajomy :gwizdanie:

Opublikowano

Przypominam o niedzielnym spocie :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Panowie, Panowie.. Moznaby było wpaśc na wały na spocik? Jeszcze nigdy nie byłem, a chętnie zobaczyłbym jak to jest.. :)

Opublikowano

<b>majk91</b> wpadaj wpadaj tu nie trzeba żadnego pozwolenia jeżeli wyrażasz chęci to zapraszamy zawsze więcej autek i osób :good:

Opublikowano

no oka, to ja będe :)

a takie pytanko.. bedzie może możliwość kupna naklejki czy tam jakiś innych gadgetow klubowych? czy nikt z Was tym sie nie zajmuje?

Opublikowano

będziesz musiał kupić na forum bo u nas nikt się tym nie zajmuje

Opublikowano

ok, ok :)

Opublikowano

tez musze ogarnac wlepki;)

Opublikowano

i ja i ja ;)

Opublikowano

A więc pozbierałem kolegów i z Gryfina będzie około 5 limuzyn audi :)

Opublikowano

A więc pozbierałem kolegów i z Gryfina będzie około 5 limuzyn audi :)

niewiedzialem ze az tylu z gryfina bedzie ;P jak bede w kraju to trzeba spota w miescie zrobic ;)
Opublikowano

korzystając z okazji ... przytelepię się też - trochę większym "A4" ;)

Opublikowano

Hasiuk89 pozbieramY, pozbieramY :naughty: :naughty:

Opublikowano

kurde tyle aut ma sie zjechac jak nigdy a ja w łóżku chory leze :( mam nadzieje ze kolejne spoty będą tylko wieksze !!

Opublikowano

Byle tylko nie zapeszyc ;););)

Opublikowano

leo... jest i oonn !! odnalazła sie zguba... :>

spiidy dla chcącego nic trudnego... ubierz się ciepełko i przetrwasz...

weźcie linki trzeba będzie nie potrzebne stojące tam wozy usunąć cobyśmy się pomieścili :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.