Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No chyba sobota 14:00 parking przy arkońskiej jak na zdięciu tak ??

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ognisko sobota 22.01.2011, godzina 14:00

miejsce:

aaawyq.th.jpg

ps.wezmę troche drewna zeby było czym rozpalić.. jak ktoś może to niech też weźmie :)

Opublikowano
  • Autor

Zrób listę :>

Opublikowano

ognisko sobota 22.01.2011, godzina 14:00

miejsce:

aaawyq.th.jpg

1.spiidy

2.

3.

.

.

masz:wink4:

Opublikowano

mi nie pasi najprawdopodobniej będę w niedzielę w szczecinie to i na chwilę mógłbym zahaczyć a tak LIPA ;(

Opublikowano

1.spiidy

2. CORNEK (o ile nie karzą mi siedzieć w pracy)

3.

p.s zaprosiłem też ludzi z bmw klubu szczecin bo niejedną imprezę już dzieliliśmy i było dzik :]

Opublikowano
  • Autor

Bmw ........bezsensu jak dla mnie :thumbdown:

Mnie dopisz do listy.... coś słabo na razie z chętnymi.....

Opublikowano

bo pora troche kiepska bo pewnie spora część będzie w pracy

Opublikowano

dobra podwine sie i swoja niunia:)14 na arkońskiej

Opublikowano

i nie było czasu żeby ustalić jakąś inną godzinę bo decyzję podjęliście niemal w 5min

Opublikowano

ognisko sobota 22.01.2011, godzina 14:00

1.spiidy

2. CORNEK (o ile nie karzą mi siedzieć w pracy)

3. Cor72z

4. Dawidoff32

5.

kopiujcie i dopisujcie sie

Opublikowano

1.spiidy

2. CORNEK (o ile nie karzą mi siedzieć w pracy)

3. Cor72z

4. Dawidoff32

5.hasiuk89[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:15_________________________________________________Jutro pogadam z chłopakami z Gryfina myśle ze będzie pare aut :)

Opublikowano

:hi:

6. Arris_88 dla kumpli Aras.

Ps. Czy ktoś może zabrać ze sobą Vaga, bo chciałbym zrobić odczyt modułu kierownicy i sprawdzić jaki tam siedzi. Potrzebne mi to do moda FISa i tempomatu :)

Opublikowano

Bmw ........bezsensu jak dla mnie :thumbdown:

Mnie dopisz do listy.... coś słabo na razie z chętnymi.....

a to niby czemu bez sensu? nie raz podczas rozmów tutaj wyposiwadano się żeby bmw klub szczecin też zapraszać, byliśmy nie raz na makowicach wspólnie na lotnisku i było wszystko dobrze. Tam są normalni ludzie z którymi jeżdżę od paru lat na wszystkie śniatowa, kluczewa i makowice i złego słowa nie mogę powiedzieć o ich organizacji czy zachowaniu, a im więcej autek to tym lepiej moim zdaniem. Zapytaj np Martineza1980

p.s pracuję w jednej firmie z prezesem bmw klubu szczecin i naprawdę zdziwiła mnie Twoja reakcja. Co złego żeby 2 kluby rozstawiły sobie grille skoro miejsca jest w bród?

Opublikowano
  • Autor

Już ci odpowiadam dlaczego........ przeważnie (nie zawsze) znajdzie się kilku pajaców do kręcenia bączków albo palenia gumy lub też latania bokiem .... nie mam zamiaru tak jak ostatnio patrzeć czy któryś nie poleci w moje auto....

Może akurat miałem do czynienia z innymi klubowiczami Bmw......

Opublikowano

Panowie jednak nie wyrobie sie na 14 nie wróce z trasy. Chłopaki z Gryfina tez nie dadzą rady na 14 (praca) najwcześniej 17 chyba ze niedziela na 14-15 :)

Opublikowano

Jak dla mnie to za wcześnie tak jak HASIUK89 na puzniejsza godzine

Opublikowano
  • Autor

to co robimy spot czy przekładamy ??

Opublikowano

Już ci odpowiadam dlaczego........ przeważnie (nie zawsze) znajdzie się kilku pajaców do kręcenia bączków albo palenia gumy lub też latania bokiem .... nie mam zamiaru tak jak ostatnio patrzeć czy któryś nie poleci w moje auto....

Może akurat miałem do czynienia z innymi klubowiczami Bmw......

nie kaŻdy kto ma bmke jest z klubu ;) grup w szczecinie jest o ile kojarzę przynajmnej 4, bmw klub szczecin akurat propaguje kulturalny wizerunek tej marki. to tyle na temat

a co z frekwencją na jutro? :>

Opublikowano

nie kaŻdy kto ma bmke jest z klubu ;) grup w szczecinie jest o ile kojarzę przynajmnej 4, bmw klub szczecin akurat propaguje kulturalny wizerunek tej marki. to tyle na temat

oj nie kazdy propaguje kulturalny wizerunek marki z tego klubu bo znam niestety pare osob ale na szczescie tylko z widzenia którzy pasują do tego stereotypu ale przyznam ci CORNEK racje ze do twoich znajomych nie mam nic bo zawsze jak byli bylo ok ;p

jezeli wszystkim pasuje to mozemy zrobic o 17 ;) mi niestety niedziela nie pasuje bo mam imieniny i z racji tego ze w sobote bylo planowane ognicho to umówilem rodzinke na niedziele :cool1:

to co przekladamy na 17 ? podejmijcie decyzje jak najszybciej bo trzeba powiadomic tez innych :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.