Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmm popytam.... :>

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co ty gadasz przecież masz dobre kapcie :tongue4:

Opublikowano

Spidy, igrasz z ogniem:) nie smiej sie z moich 17tek

Opublikowano

Marcin te 17-stki to przegięcie :P powiem nawet więcej to czysta kpina :decayed:

Opublikowano

dobrze ze nie ma standardowych 16 to dopiero wyglada;P 225/60/ 16 ;PP

Opublikowano

panowie - ma ktoś do dyspozycji auto o mocy do 60 KM? :D

Opublikowano

A co Olo? szukasz rywala do ganiania sie na cwiare ? :sarcastic:

Opublikowano

:polew:Hahaha tak tak very funny,po smiali sie:p to zejdzcie ze mnie bo mi duszno gadziny.

Opublikowano

do dyspozycji tzn jakiej ;P czyzby ktos chcial sie nauczyc jezdzic ?? ;)

Opublikowano

odłącz wąż od turbiny i bedzie z 60 :kox: jak mi sie rozłączył od doładowania za coolerem to jezdził jak mojej mamy jazz 1,2 :tongue4:

Opublikowano

No ja dlugo byc nie moglem ze wzgledu na kobiete ktora telepala sie z zimna no i dziadzia w domku czekala u tesciowki. A fakt ludzi wiele nie bylo. Gryfino tez sie nie pojawilo zgodnie z obietnicami ;) A to teraz kolejny spot przypada na 30.01.11 czy pierwsza niedziela nowego miesiaca czyli 06.02.11??

Opublikowano

zgodnie z planem spot powinien być w pierwszą niedziele miesiąca..

Opublikowano

panowie - ma ktoś do dyspozycji auto o mocy do 60 KM? :D

Ja mam 75hp, ale chyba za szybkie, bo 800kg na ultra krotkiej skrzyni i jezdzi szybciej niz AFN :tongue4:

Opublikowano

panowie - ma ktoś do dyspozycji auto o mocy do 60 KM? :D

Ja mam 75hp, ale chyba za szybkie, bo 800kg na ultra krotkiej skrzyni i jezdzi szybciej niz AFN :tongue4:

hm podobnie jak ja co masz za zabaweczke kolego ?? :)

Opublikowano
  • Autor

Kosiarkę elektryczną :polew:

Opublikowano

hm podobnie jak ja co masz za zabaweczke kolego ?? :)

Mitsu Colta C50 (`91), wyprutego z tylu do blachy, bez wygluszen, podsufitki, plastikow itp, do tego dwa lekkie kubly, szelki, zrobiony wydech, zawias z tylu i sobie smigam tym po loklanych kjs/rallysprint itp :naughty: Niska masa + krotka skrzynia jeszcze poskracana malymi kolkami, brak odcinki i mozna sie zdziwic na swiatlach ze to tylko 75 hp ;) W kazdym razie niechcacy z pasazerem juz jedno A4 dyzla upolowalem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ile masz do setki w tym projekcie??? zapytam tylko i kończymy dyskusje bo to nie ten wątek :gwizdanie:

Opublikowano

ile masz do setki w tym projekcie???

Nie mam pojecia, raczej bez rewelacji, bo przy 105km/h zapinam juz czworke, ale w okolicach 10s powinien sie wyrabiac. Gtechem mierzylem tylko swoje Audi.

Opublikowano

no ja mam polo 86cf2 1.3 75 koni krotka skrzynke vmax 180km/h ;P jeszcze w calosci bo na przegladzik trzeba pojechac i tez mialo byc na kjs ale pobyt zagranica uniemozliwia... moze sie kiedys spotkamy na spocie zabaweczkami ;P ok juz nie zasmiecamy niestety w lutym nie uda mi sie trafic na spota ;/

bezawaryjnosci i aktywnosci na spotach zycze :)

Opublikowano

Mozna by sie poganiac naszymi zabawkami :)

W kazdym razie na nastepnym 06 lutego spocie bede audiczka juz z pierwszym modem czyli wymienionymi lampami na polift :good: Dzisiaj rezalem :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.