Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie odbiegajmy od tematu :cool1:

piszcie czy robimy w sobote czy w niedziele , narazie wiecej osób jest za sobotą ( martinez) reszta jest neutralna :decayed:

ps. konrad drewno się przyda :good: ja tez wezme troche

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja raczej nie będę mógł być ani w sobotę ani w niedzielę.

Opublikowano
  • Autor

LISTA na sobotę (ognicho w plenerze) :kox: wstępnie 18.00

1.Cor72z

2.spiidy

3.konrad_A4

4.Martinez ?

5.Xsystoff

Opublikowano

Na mnie panowie nie patrzcie w ten sposob hehe napisalem po prostu ze moglbym wpasc w sobote bo bede w sobote w szcz bo jest crazy slide na gubalowce. Fajna otwarta impra. Arris spoko,wiem co masz na mysli ale musze zmienic bynajmniej gumy bo profil jest za niski albo dac wiejsze obrecze. Cos mysle sie wyjasni do sezonu. Pozdro

Opublikowano

co to za imprezka? ty nie marudz ze nie patrzec bo jezeli nikt nie zglasza sprzeciwu ze nie pasuje mu sobota to robimy w sobote :good:

tylko jeszcze która godzina.. 16? 18?

Opublikowano
  • Autor

Ta impreza na Osowie (gubałówka) Marcin ja na ciebie patrze :cool1: i masz być :gwizdanie:

Opublikowano

Mi tez pasi ta 18ta ale mowie jak cos to dawajcie znac jak innym bedzie pasowac w inny dzionek a crazy slide to cos w stylu: zjazd na byle czym, ma byc tez zjazd na desce i pokazy firewerkow itp. Moze jeszcze jedno albo 2 autka ze mna przyjada. Jesli termin sie nie zmieni.

Opublikowano

Kurna a mi sobota nie pasuje :confused4: bo już się ustawiłem ze znajomymi na sobotnie :drunk: tak więc tym razem odpadam

Opublikowano

galec nie bedziesz tam nocowac:)dawaj wpadniemy na 2godzinki i pic bedziesz do rana do niedzieli;)

Opublikowano

Wcześniej muszę przypilnować aukcji na allegro a po za tym rano będę w Szczecinie na szkoleniu i nie widzi mi się dwa razy mykać Szczecin Stargard tym bardziej że w tym miesiącu mam trochę wydatków a ekonomiczna jazda jakoś mi nie wychodzi :decayed: a niestety Turbo żyje Turbo pije :evil:

Opublikowano

fajnie to ujales:) dobrze by bylo z Ciebie turbo wyciagnac. Hehe spoko nastepnym razem,moze Bagicz?

Opublikowano

skupmy się na tym ognisku narazie :gwizdanie: bo jeszcze ktos w niedziele do bagicza pojedzie :polew:

Opublikowano

i co ilu chetnych?

Opublikowano

lista na sobotnie ognisko na głębokim 18.00

miejsce : http://postimage.org/image/tdrwm7r8/

1.Cor72z

2.spiidy

3.konrad_A4

4.Martinez ?

5.Xsystoff

6.

jak ktos sie dopisuje to kopiujcie tą liste ;)

wysyłam na gg ludziom info o ognisku wiec juz nie ma zmian! :hi:

Opublikowano

Łooohohoho kto to sie dopisal, Pan Offroad:)pozdro mogloby nas byc wiecej:)

Opublikowano
:polew: dokłdnie offroad brac ci radyjo??:) do A six???
Opublikowano

Bieri:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.