Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde szwagier ma urodziny w sobote więc pewnie będzie beton ale jak coś to wezme jakiegoś kierowce i przyjade więc też będe

1.Cor72z

2.Xsystoff

3.denveco

4.spiidy

5.Cornek

6.Martinez ???

7.marecki1978

8.galec

9.Hasiuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Być może też będę. Wezmę lapka Vagiem i manetki bo będę rezał Full Fisa i tempomat. Więc chętnie pogadam z kimś kto ma doświadczenie w tym modzie.Standardowo - 18:00 Wały tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie Ja też się pojawie, zostaje na weekend w Szczecinie, dopisuje sie do listy tylko pamietajcie ze musicie dodać do mojej A4 jeszcze 4 :) i mam nadzieje ze mnie nie wykopiecie z Wałów :)

1.Cor72z

2.Xsystoff

3.denveco

4.spiidy

5.Cornek

6.Martinez !!!

7.marecki1978

8.galec

9.Hasiuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Vaga niema co pytac , zawsze jest ktoś chetny :wink4:

lista osób wygląda całkiem pozytywnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będzie sporo autek, to może i ja zawitam :) i fakt zapowiadają deszczyk. Jeśli by mocniej padało rzeczywiście galaxy było by lepsze, chociaż tam będzie tłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie najgorszy spotykamy się na wałach i jak by pogoda była taka jak dzisiaj przenosimy się pod kryty Carefour ewentualnie Galaxy ale tam by trzeba było robić co godzinę rundę honorową co by nie płacić za parkowanie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma co zmieniać teraz miejsca spota żeby niepotrzebnie zamieszania nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli mamy się przenosic to porponuje odrazu spotkac się w innym miejscu bo ktoś sie spóźni i bedziemy sie szukać.. kryte parkingi to galaxy carefur i macro .. galaxy płatne carefur za free ale strasznie tam wieje a macro kawalek od centrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak będzie ładna pogoda to nie ma sensu się przenosić a po za tym jak ktoś się spóźni i nas nie będzie to będzie wiedział gdzie nas szukać tym bardziej że większość ma do siebie telefony :) chyba :decayed: a tak apropo makro nie jest aż tak strasznie daleko od centrum :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: Jestem za chlopakami ze stargardu ja przyjade tak by sie nie spoznic i na pewno sie nie spoznie. Proponuje na dana godz byc na walach a tam podejmiemy co dalej choc wolałbym kerfa. Ale i rundka w galaxy nie bedzie zla;) spoznialscy wiedza gdzie nas szukac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak miało być ognisko to też zmieniały sie koncepcje na godzinę i miejscówkę i wkońcu przychały 3 auta..... Tak więc zostańmy przy wałach na 18:00 i jeżeli będzie deszcz to się korowodem aut pojedzie na któryś z ustalonych na miejscu parkingów krytych i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...