Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde szwagier ma urodziny w sobote więc pewnie będzie beton ale jak coś to wezme jakiegoś kierowce i przyjade więc też będe

1.Cor72z

2.Xsystoff

3.denveco

4.spiidy

5.Cornek

6.Martinez ???

7.marecki1978

8.galec

9.Hasiuk

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktos chetny na spocie na vagowanie, bo nie wiem czy laptopa targac ze soba... ?

Opublikowano

nie obiecuje:) moje 17tki to bedzie powód do śmiechu :evil:

Opublikowano

Być może też będę. Wezmę lapka Vagiem i manetki bo będę rezał Full Fisa i tempomat. Więc chętnie pogadam z kimś kto ma doświadczenie w tym modzie.Standardowo - 18:00 Wały tak?

Opublikowano

Dobra Panowie Ja też się pojawie, zostaje na weekend w Szczecinie, dopisuje sie do listy tylko pamietajcie ze musicie dodać do mojej A4 jeszcze 4 :) i mam nadzieje ze mnie nie wykopiecie z Wałów :)

1.Cor72z

2.Xsystoff

3.denveco

4.spiidy

5.Cornek

6.Martinez !!!

7.marecki1978

8.galec

9.Hasiuk

Opublikowano

o Vaga niema co pytac , zawsze jest ktoś chetny :wink4:

lista osób wygląda całkiem pozytywnie :good:

Opublikowano

witam wszystkich mam pytanie ponieważ jest pogoda jaka jest czyli aż nazbyt przepiękna to czy reflektujecie z wałow na jakiś kryty parking typu galaxy czy coś w tym stylu ?

Opublikowano

jeśli będzie sporo autek, to może i ja zawitam :) i fakt zapowiadają deszczyk. Jeśli by mocniej padało rzeczywiście galaxy było by lepsze, chociaż tam będzie tłok.

Opublikowano

Pomysł nie najgorszy spotykamy się na wałach i jak by pogoda była taka jak dzisiaj przenosimy się pod kryty Carefour ewentualnie Galaxy ale tam by trzeba było robić co godzinę rundę honorową co by nie płacić za parkowanie :tongue4:

Opublikowano

można będzie spotkać się na wałach i tam podjąć decyzję gdzie się przeniesiemy całym towarzystwem

Opublikowano

Dokładnie nie ma co zmieniać teraz miejsca spota żeby niepotrzebnie zamieszania nie robić.

Opublikowano

jezeli mamy się przenosic to porponuje odrazu spotkac się w innym miejscu bo ktoś sie spóźni i bedziemy sie szukać.. kryte parkingi to galaxy carefur i macro .. galaxy płatne carefur za free ale strasznie tam wieje a macro kawalek od centrum

Opublikowano

ale jak będzie ładna pogoda to nie ma sensu się przenosić a po za tym jak ktoś się spóźni i nas nie będzie to będzie wiedział gdzie nas szukać tym bardziej że większość ma do siebie telefony :) chyba :decayed: a tak apropo makro nie jest aż tak strasznie daleko od centrum :>

Opublikowano

spotkamy się na wałach a tam ustalimy co dalej

Opublikowano
  • Autor

W Galaxy na 1/2 pierwsza godzina za free proponuje jak już :kox: lekki lans będzie :gwizdanie:

Opublikowano
:evil: Jestem za chlopakami ze stargardu ja przyjade tak by sie nie spoznic i na pewno sie nie spoznie. Proponuje na dana godz byc na walach a tam podejmiemy co dalej choc wolałbym kerfa. Ale i rundka w galaxy nie bedzie zla;) spoznialscy wiedza gdzie nas szukac
Opublikowano

ostatnio jak miało być ognisko to też zmieniały sie koncepcje na godzinę i miejscówkę i wkońcu przychały 3 auta..... Tak więc zostańmy przy wałach na 18:00 i jeżeli będzie deszcz to się korowodem aut pojedzie na któryś z ustalonych na miejscu parkingów krytych i po sprawie.

Opublikowano

tak jutro o 18 na wałach. Puźniej sie wyjaśni co dalej

Opublikowano
  • Autor

Więc na Wałach o 18.00 ??? Pogoda nie jest taka zła .... a później pomyślimy???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.