Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy tak daleko to tylko 30 km. A przy niedzieli można sie przejechac a jeszcze jak przyjechaliśmy w 8 aut to tylko przyjemność :) Pogoda była dobra a jak widać miejsce nie przeszkadza ludziom z dobrymi humorami. A miske rozwalił kolega z Gryfina Golfem IV. Jak tylko zrobi sie cieplej to napewno będziemy jeździli na chociwel albo i głębokie na grila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam kolegów,

chętnie dołącze do grupy - mam nadzieje że znajdzie się miejsce na czarnego B6 w Avancie. Chciałbym też porozmawiać z kimś kto ogarnia Vaga bo zapinam sobie tempomat i full FIS. Czy mogę na was liczyć?

Pozdrawiam,

Arris_88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie stało że tyle osób zaczyna sie udzielac na forum :shocked: kurde wkoncu :)

na wałach miejscówka jest dobra dla miejscowych i wjezdzających do miasta ale kurde zeby palić gume to akurat się wam udało ze zadne miśki nie wpadły :wink4:

arris_88 jak bedziesz walczył z fisem to daj znac ja tez bym podjechał :) musze się podpiąć do moich zegarów a nie mam kabelka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś zaproponuj .....

na przyklad spot gokartowy ... zamiast stac jak parasol poszalejesz na torze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne 1.maja jak zawsze ;) ja juz mam ustalone z szefostwem ze bede w kraju ma majowke :evil: tylko jeszcze musze klekocika zdazyc przygotowac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leo... spot to spot.. poto jest spot zeby postac pogadac poogladac auta itp..

a wypady na gokarty czy ognicho to swoją drogą ale nie mieszajmy terminów spotów z wypadami gdzies bo znow sie pomiesza wszystko.. są ustalone dwa terminy w miesiącu na spoty a pozostałe 28/29 dni mozemy wykorzystac na ogniska itp :) takie moje zdanie :cool1:

a co do ogniska to co powiecie na nastepną sobote ? miejsce i godzina hmm. dawajcie propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze wiem jak wyglądasz bo chcialem pytac który to ty :tongue4:

http://sport.interia.pl/galerie/najnowsze/zimno-im-niestraszne/zdjecie/duze,935585,2,0

raczej nie widac ale mi miejsce pasuje tylko niech sie reszta wypowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meta jest dobra.

zima...!! bardzo często jeżdżąc tamtędy widziałem jak ludzie grillowali i palili płomienie przy tych -10stp. dziś tamtędy przelatując tez spojrzałem na ten parking i sporu fur by upchał i po0mysłąem ze fajnie bybłoby tam spota zmontować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...