Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

byc moze pojawie sie 16.01 moim szarym bobrem, aczkolwiek nie obiecuje ;)

mam pewne klopoty z szeroko pojetym systeme audio, moze ktos z Was cos doradzi na miejscu.

Pozdrawiam i zycze sobie i Wam dobrej pogody

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Następną Niedziele jest Spot 16.01.2011.... ktoś będzie ??? :gwizdanie:

pytanko jaka miejscówa :>
Opublikowano
  • Autor

Wały Chrobrego (kostka)

Opublikowano

Witam Panowie.

Jestem tu nowy. Jeśli uda mi się naprawić auto to postaram się przyjechać na spot :)

Opublikowano

Dobra Pany, ale zeby nie bylo ze ktos pisze ze moze bedzie. Bo moze to tak jakby patykiem na wodzie pisane. Konkretnie tak albo nie, ja sie pojawie napewno. Miejscowka stala: zjazdowa kostka brukowa z walow chrobrego dnia 16.01.2011r. godz 18. Ruszcie w koncu te pupska z domu. I gdyby ktos mogl by wzial VAG-a jesli ktos ma takowego. Pozdro

Opublikowano

to ja moge zawitac swoim siwkiem :good:

Opublikowano

Jak mi się auto nie rozpadnie to i ja przyjadę :)

Opublikowano

Witam jestem w sumie tutaj nowy i z poza ZS (Gryfino) ale z chęcia przyjade 16.01 na Wały bo nigdy nie byłem na takim spocie i z ciekawości przyjade

Opublikowano

Tylko co do godz. na jakom ten spot.??

Opublikowano
  • Autor

Godzina 18.00 Wały Chrobrego (kostka) :>[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________Zrobię wstępną listę na wszelki wypadek :>

1.Cor72z

2.Cornek

3.Hasiuk89

4.kuroń

5.denveco

6.gregor1844

7.konrad_A4

8.darasajjj

9.dzik

Opublikowano

tak jak wyżej Kuroń pisał.. Godzina spotu jest już bliżej znana?;)

Opublikowano

A w Koszalinie kiedy jakiś spod pozdrawiam :mysli:

Opublikowano
  • Autor

18.00 :gwizdanie:

Opublikowano

Godzina 18.00 Wały Chrobrego (kostka) :>[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________Zrobię wstępną listę na wszelki wypadek :>

1.Cor72z

2.Cornek

3.Hasiuk89

4.kuroń

5.denveco

6.gregor1844

7.konrad_A4

8.darasajjj

9. dzik

Opublikowano

A VAGa bedzie ktos mial na niedzielny spot??

Opublikowano
  • Autor

Godzina 18.00 Wały Chrobrego (kostka) :>[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________Zrobię wstępną listę na wszelki wypadek :>

1.Cor72z

2.Cornek

3.Hasiuk89

4.kuroń

5.denveco

6.gregor1844

7.konrad_A4

8.darasajjj

9. dzik

no to pokażesz swój nowy nabytek :naughty:
Opublikowano

Godzina 18.00 Wały Chrobrego (kostka) :>[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________Zrobię wstępną listę na wszelki wypadek :>

1.Cor72z

2.Cornek

3.Hasiuk89

4.kuroń

5.denveco

6.gregor1844

7.konrad_A4

8.darasajjj

9. dzik

no to pokażesz swój nowy nabytek :naughty:

dla Ciebie przyjadę golfem:P

Opublikowano

a ja dzikowe wozidlo widzialem :D jezeli bedzie spot 20 lutego czyli 3 niedziele miesiaca to ja przyjade bo bede wtedy w PL

Opublikowano

jak nie zapomnę to może i ja się zjawie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.