Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez! wiec potwierdzać kto jutro goni!!!

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jestem za :) Pozostaje jeszcze kwestia godziny... O której chcemy jechać ?

Opublikowano

powiedzmy godz. 10 spotykamy się na parkingu na pierdonce w Stargardzie u mnie na osiedlu i wyruszamy wszyscy razem :D

Opublikowano

prawdopodobnie tez uda mi sie dojechać ale kurde czy 10 to nie za wcześnie trochę :tongue4:? Swięta są.. :kox:

macie możliwość zabrania jakiś suchego drewna na ognicho ? chociaż na rozpałke bo potem cos pewnie sie znajdzie.. czy bierzemy grilla żeby sie ogrzewać ?

Opublikowano

ja troszkę suchego drewna mogę wziąść na ognisko chociaż na rozpałkę będzie

Opublikowano

A ze Szczecina ktos pomyka wogole?? Bo moze i ja sie skusze chodz nie gwarantuje na 100% jak cos to piszcie albo dzwoncie 503 692 182.

Opublikowano

wesołych świąt pany!!!!

ja tez na kulig sie pisze kawałek drewna w bagażnik i lecimy tylko Pany jedna sprawa dajcie chociaż pospac... proponuje 11:30 :gwizdanie:

Opublikowano

Jesli juz proponuje pelna godz 12.

Opublikowano

ze Szczecina chyba będzie leciał Spiidy

Opublikowano

to umówmy sie na 12ta w kluczewie ! dosyc szybko sie ciemno robi wiec sami wiecie :/ jak cosik to 11:30 wyjazd spod lidla w Nowogardzie i spotykamy sie wszyscy koło maćka w Stargardzie pod biedronką :D stała miejscówka :D[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 14:35_________________________________________________no i pamietajcie ze ktoś kurde musi mieć quattrówę i ciągać bo ja tym razem nie dam rady ze względu na ten reduktorens !

ok wiec dla jasnoście

1. Martinez

2. Majkel

3. Maciek

4. djbojus

5. dawid

6. baryła

Opublikowano

ok wiec dla jasnoście

1. Martinez

2. Majkel

3. Maciek

4. djbojus

5. dawid

6. baryła

7. bert851

Opublikowano

no i elegancko[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 15:02_________________________________________________pozostaje cysiu, piatek, davidoff do ogarniecia, czy sie pisza na jutro i spiidy z denveco oraz cor oraz najważniejsze quattro do ciągania !!!

Opublikowano

ok ja kolo 11:30 bebe w maszewie czekał na orlenie.... pozdrawiam i dozobaczyska..... a tym czasem smacznego :beer1: :nose:

Opublikowano

dobra zgarniemy cie z Maszewa!

Opublikowano

Kurcze ciekawe jak tam droga bedzie. Na tych letnich kapciuchach to jak na lyzwach bedzie mi sie jechalo jak bedzie szklanka na drodze. |

martinez1980 ja jako prowadzacy kulig odpadam bo quattro nie mam. A szkoda bo to fajna sprawa :naughty:

Spiidy jak by co to dryndnij albo skrobnij esa (503 692 182) do mnie rano to sie gdzies ustawimy by dojechac na te kluczewo bo nie bardzo pamietam jak dojechac.

Opublikowano

no kurde cor sie nie odzywa i nie wiem czy bedzie czy nie a on quattrowe ma :D[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 00:34_________________________________________________dobra wiem juz ze cor i piatek odpadają a davidoff nie odzywa sie :/ [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 01:01_________________________________________________chyba nie bedzie nas zbyt wielu:/ ale ja jak powiedziałem że będę to będę :evil: nie mamy auta do ciągania ale przynajmniej sie poślizgamy :D

Opublikowano

może jednak troszkę nas będzie zobaczymy :) tylko że ja sanków nie mam :(

Opublikowano

Podajcie adres, miejscowosc jakby co,gdzie jest to lotnicho to wbije w nawigacje.

Aha no i VAGa jesli by ktos mugl zeby wzial bo mam na wyswietlaczu dziennym km In2. Zeby to skasowac. Jakby co to do zobaczyska

Opublikowano

to jest w stargardzie na os.lotnisko kieruj się na BRIDGESTON'a a później na CARGOTEC i tam już będziesz na lotnisku jak coś to dzwoń to pokierujemy 510 950 630 ale jak się wyrobisz to spotykamy się wszyscy na parkingu pierdonki tuż przy obwodnicy

Opublikowano

wiem ze dawidoff sie wyrobi, powiem mu by wział Vaga ja wezmę kabel zreszta on pewnie tez weżmie jak coś, spotkajmy sie koło biedrony[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 10:37_________________________________________________radze sie ciepło ubrać :D[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 10:42_________________________________________________dobra ide po brykę i pale kapcie, do zobaczyska jak coś to dzwońcie 508 993 275 albo maciek 510 950 630

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.