Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

VVitam, proponuje spocik w ta niedziele (24.10.2010) o godz 18. waly chrobrego, kostka brukowa, zjazd.

ja niewiem czy dam rade bo akurat wypada dzień kiedy widzę się z moją dziewoją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dojechalem do szczecina na tyle szybko zeby zdazyc na spot :( . kurde mialy byc spoty co ustalony okres wszystkim pasuje i d*pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem ale niekogo nie bylo, taka organizacja. A wracajac do domu urwal mi sie wahacz i utknalem na srodku skrzyziowania, na torowisku.

[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 12:30_________________________________________________Mozna by bylo zorganizowac spot 31.10.2010r. ale to bedzie praktycznie juz swieto zmarlych, i nie bylo by to na miejscu. To proponuje spot 07.11.2010r, godz 18:00. zjazdowa kostka brukowa z walow chrobrego. Jest wystarczajaco duzo czasu by znalezc troche chwili na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem ale niekogo nie bylo, taka organizacja. A wracajac do domu urwal mi sie wahacz i utknalem na srodku skrzyziowania, na torowisku.

Miałem ostatnio to samo, wahacz prawy dolny prosty, aż rozpołowiło przegub wewnętrzny. Dodatkowo wgięty błotnik, pęknięta obudowa progu, spalone nadkole i mnóstwo straconych nerwów. Profilaktycznie wymienię też drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VVitam, proponuje spocik w ta niedziele (24.10.2010) o godz 18. waly chrobrego, kostka brukowa, zjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by padalo to proponuje parking galaksy poziom 1,5 (miedzy realem a multikinem), tak na samym srodku tego poziomu. Ale dla niektorych kropienie to nie deszcz, a dla niektorych kropienie jest juz deszczem. Tak wiec bysmy sie nie mijali, to jak bedzie kropilo nawet troche to wtedy poziom 1,5 w galaksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...